logo STYLEM
Komputery
Peryferia komputerowe
Telefony i Akcesoria
RTV i AGD
Fotografia
z 88

Ugreen przedłużacz kabel internetowy Ethernet RJ45 Cat 6 FTP 1000 Mbps 0,5 m czarny (NW112 11278)

EAN: 6957303882786
Producent: Ugreen
Kod producenta: 11278
Długość kabla: 0.5
Kolor: czarny
Konstrukcja: F/FTP
12,25
675 szt.

INTELLINET 211048 Intellinet zaciskarka wtyków RJ45/RJ12/RJ11 (8P8C/6P6C/4P4C)

Stan: Nowy
Producent: 211048
Kod producenta: 211048
EAN: 766623211048
87,48
18 szt.

INTELLINET 545006 Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), wielomodowy, 850nm, 550m

Producent: INTELLINET
EAN: 766623545006
Kod producenta: 545006
Stan: Nowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.03
180,54
7 szt.

Ugreen kabel przewód internetowy sieciowy Ethernet patchcord RJ45 Cat 6 UTP 1000Mbps 1m czarny (20159)

EAN: 6957303821594
Producent: Ugreen
Kod producenta: 20159
Długość kabla: 1
Kolor: czarny
Kategoria: 6
10,10
1333 szt.

Baseus Rainbow Circle Velcro Straps - taśma rzepowa rzep organizer kabli 1m czarny (ACMGT-E01)

Producent: Baseus
EAN: 6953156293441
Kod producenta: ACMGT-E01
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.01
Stan: Nowy
11,76
459 szt.

TPLINK TL-SM321A TP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Producent: TP-Link
EAN: 6935364030513
Kod producenta: TL-SM321A
Stan: Nowy
121,63
5 szt.

PATCHCORD KAT.6 FTP 0.25M SZARY GEMBIRD

EAN: 8716309056199
Stan: Nowy
Producent: Gembird
Kod producenta: PP6-0.25m
Długość kabla: 0.25
Kolor: szary
12,05
21 szt.

PANEL SZCZOTKOWY DO SZAFY 10" MONTOWANY W PRZEPUSTACH KABLOWYCH CZARNY LANBERG

Stan: Nowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1
Kod producenta: AK-1104-B
Producent: Panel
EAN: 5901969416992
20,50
4 szt.

PATCHCORD KAT.6A SFTP 0.5M SZARY GEMBIRD LSZH

Stan: Nowy
Długość kabla: 0.5
Kod producenta: PP6A-LSZHCU-0.5M
Producent: Gembird
EAN: 8716309091183
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.03
14,50
21 szt.

KABEL LAN UTP KAT-6 305M DRUT OUTDOOR ŻELOWANY CU CZARNY FLUKE PASSED LANBERG

EAN: 5901969414370
Producent: Lanberg
Kod producenta: LCU6-30CU-0305-BK
Długość kabla: 305
Kolor: czarny
Konstrukcja: U/UTP
841,18
3 szt.

PATCHCORD KAT.5E UTP 0.5M ZIELONY GEMBIRD

EAN: 8716309038577
Producent: Gembird
Stan: Nowy
Długość kabla: 0.5
Kategoria: 5e
Kod producenta: PP12-0.5M/G
10,82
21 szt.

PATCHCORD KAT.6 UTP 0.25M SZARY GEMBIRD

EAN: 8716309092920
Producent: Gembird
Kod producenta: PP6U-0.25M
Długość kabla: 0.25
Kolor: szary
Kategoria: 6
8,84
21 szt.

Ugreen płaski kabel przewód internetowy sieciowy Ethernet patchcord RJ45 Cat 7 STP LAN 10 Gbps 10 m czarny (NW106 11265)

EAN: 6957303882656
Producent: Ugreen
Kod producenta: 11265
Długość kabla: 10
Stan: Nowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.25
45,01
699 szt.

SZAFA INSTALACYJNA RACK WISZĄCA 19" 4U 570X450 SZYBKI MONTAŻ CZARNA LANBERG (FLAT PACK)

Producent: LANBERG
EAN: 5901969421996
Kod producenta: WFFA-5404-10B
Stan: Nowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 19
377,77
1 szt.

PATCH PANEL PUSTY 12 PORT 1U 10" Z ORGANIZEREM DO MODUŁÓW KEYSTONE SZARY LANBERG

Producent: Lanberg
EAN: 5901969429282
Kod producenta: PPKS-9112-S
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1
Stan: Nowy
45,01
1 szt.

Ugreen płaski kabel przewód internetowy sieciowy Ethernet patchcord RJ45 Cat 6 UTP 1000 Mbps 1 m czarny (NW101 50184)

EAN: 6957303851843
Producent: Ugreen
Kod producenta: 50184
Długość kabla: 1
Kolor: czarny
Konstrukcja: U/UTP
10,09
85 szt.

Ugreen płaski kabel przewód internetowy sieciowy Ethernet patchcord RJ45 Cat 6 UTP 1000 Mbps 2 m czarny (50185)

EAN: 6957303851850
Producent: Ugreen
Kod producenta: 50185
Długość kabla: 2
Kolor: czarny
Konstrukcja: U/UTP
11,35
97 szt.

INTELLINET 507462 Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), wielomodowy, 850nm, 300m

EAN: 766623507462
Kod producenta: 507462
Stan: Nowy
Producent: 507462
328,36
5 szt.

DIGITUS DK-1511-V-305-1 Kabel U/UTP, drut kat.5E DIGITUS Network, 305m, 15 LGW

EAN: 4016032363811
Producent: Digitus
Kod producenta: DK-1511-V-305-1
Długość kabla: 305
Stan: Nowy
Kolor: szary
383,23
7 szt.

DIGITUS DN-91420 DIGITUS Patch panel 10 12-port. 1U modularny Keystone wspornik czarny

Producent: Digitus
Kod producenta: DN-91420
Stan: Nowy
EAN: 4016032280804
70,44
6 szt.

Patchcord LogiLink CQ3014S Cat.6A S/FTP 0,25m czerwony

Stan: Nowy
Długość kabla: 0.25
Producent: Patchcord
Kod producenta: CQ3014S
EAN: 4052792020359
13,80
10 szt.

Patchcord LogiLink CP2091U CAT.6 U/UTP 10m, biały

EAN: 4052792023640
Producent: LogiLink
Kod producenta: CP2091U
Długość kabla: 10
Kolor: biały
Kategoria: inny
24,54
4 szt.

Patchcord LogiLink CP2111U CAT.6 U/UTP 20m, biały

EAN: 4052792023664
Stan: Nowy
Producent: LogiLink
Kod producenta: 4052792023664
Długość kabla: 1
Kolor: biały
37,71
1 szt.

Kabel UTP LogiLink CPV0015 CAT 5e, CCA, 305m

EAN: 4260113565513
Producent: LogiLink
Kod producenta: CPV0015
Długość kabla: 305
Kolor: szary
Kategoria: 5e
256,39
1 szt.

Patchcord LogiLink CP3072U Cat.6A U/UTP 5m szary

EAN: 4052792044096
Producent: LogiLink
Kod producenta: CP3072U
Długość kabla: 5
Kolor: szary
Konstrukcja: U/UTP
17,58
10 szt.

Patchcord LogiLink CQ2025S CAT.6 S/FTP 0,50m, zielony

EAN: 4052792021301
Producent: LogiLink
Kod producenta: CQ2025S
Długość kabla: 0.5
Kolor: zielony
Konstrukcja: S/FTP
9,32
4 szt.

Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-FC/UPC MM 50/125 OM2 2m

Producent: Qoltec
Kod producenta: 54056
Stan: Nowy
EAN: 5901878540566
20,14
1 szt.

Patchcord LogiLink CP1033S CAT5e F/UTP 1m, czarny

EAN: 4052792025118
Producent: LogiLink
Kod producenta: CP1033S
Długość kabla: 1
Kolor: czarny
Konstrukcja: F/UTP
8,73
8 szt.

Patchcord LogiLink CP2087U CAT.6 U/UTP 7,5m, żółty

EAN: 4052792024234
Producent: LogiLink
Kod producenta: CP2087U
Długość kabla: 7.5
Kolor: żółty
Kategoria: inny
22,16
5 szt.

Patchcord LogiLink CQ3043S Cat.6A S/FTP 1,5m czarny

EAN: 4052792020298
Producent: LogiLink
Kod producenta: CQ3043S
Długość kabla: 1.5
Kolor: czarny
Konstrukcja: S/FTP
17,75
21 szt.
z 88