logo STYLEM
Komputery
Peryferia komputerowe
Telefony i Akcesoria
RTV i AGD
Fotografia

Speak 750 MS Teams Link370

0.00
z 0 ocen
Producent: JABRA | Kod producenta: 7700-309 | Indeks: 64510
Kod producenta
7700-309
Marka
Jabra
Stan
Nowy
EAN
706487020653
Dostępny
1159.16 zł
Liczba sztuk:
z 12 sztuk
dodaj
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
Opis
Jabra Speak 750 to doskonałe rozwiązanie do spotkań online, zapewniające doskonałą jakość dźwięku bez żadnych zakłóceń. Dzięki niemu zawsze usłyszysz innych, a inni usłyszą Ciebie w sposób klarowny. Możesz prowadzić naturalne rozmowy, ponieważ obie strony rozmowy są transmitowane jednocześnie, sprawiając, że czujesz się jak podczas osobistego spotkania. Ponadto, jest certyfikowany dla Microsoft Teams, co oznacza idealną kompatybilność z tą platformą.
Dzięki specjalnemu przyciskowi Microsoft Teams oraz diodzie LED, korzystanie z Jabra Speak 750 jest jeszcze łatwiejsze. Przycisk świeci się na fioletowo, a dioda na biało, informując o powiadomieniach. Wystarczy jedno dotknięcie przycisku, aby dołączyć do spotkania czy odsłuchać wiadomość głosową. Ponadto, urządzenie jest uniwersalne i kompatybilne z większością platform Unified Communications, co zapewnia pełną swobodę podczas rozmów.
Doskonała jakość dźwięku
Jabra Speak 750 zapewnia doskonałą jakość dźwięku bez zakłóceń, co pozwala na klarowne rozmowy online bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz.
Łatwa obsługa
Dzięki prostemu rozwiązaniu plug and play, korzystanie z Jabra Speak 750 jest niezwykle proste i intuicyjne, co pozwala szybko rozpocząć współpracę z innymi użytkownikami.
Uniwersalność i kompatybilność
Jabra Speak 750 jest certyfikowany dla Microsoft Teams oraz Unified Communications, co oznacza pełną kompatybilność z głównymi platformami komunikacyjnymi. Dzięki temu możesz swobodnie prowadzić rozmowy z partnerami z całego świata.
Jabra Speak 750 to urządzenie plug and play, które sprawia, że rozpoczęcie współpracy jest niezwykle proste i szybkie. Dzięki możliwości podłączenia do laptopa, smartfona czy tabletu za pomocą USB lub Bluetooth, spotkania online stają się jeszcze bardziej wygodne. Dodatkowo, zestaw zawiera adapter Bluetooth Jabra Link 370, miękkie pokrowce i skrócone instrukcje obsługi, co czyni korzystanie z niego jeszcze bardziej komfortowym.

Speak 750 MS Teams Link370

Producent: Jabra

Właściwości

 • Opis Jabra Speak 750Zaprojektowany tak, aby umożliwić spotkania z doskonałej jakości dźwiękiem bez zakłóceń.Zawsze usłyszysz innych a inni usłyszą Ciebie, gdy to ważneMożesz prowadzić naturalne rozmowy za pomocą zestawu słuchawkowego, ponieważ obydwie strony rozmowy są transmitowane jednocześnie, co umożliwia prowadzenie rozmów tak jak podczas osobistego spotkania.Certyfikowany dla Microsoft TeamsWersja Microsoft Teams, zaprojektowana tak, aby pasowała do sposobu funkcjonowania nowoczesnego świata, ma specjalny przycisk Microsoft Teams oraz pomocniczą diodę LED znajdującą się obok. Przycisk Microsoft Teams świeci się na fioletowo, a pomocnicza dioda LED miga na biało, gdy pojawiają się powiadomienia. Dotknij przycisku Microsoft Teams, aby dołączyć do spotkania w przypadku rozmowy przychodzącej, nieodebranej rozmowy i wiadomości głosowej.Obsługuje wszystkie wiodące systemy UCUniwersalny i łatwy do stosowania i kompatybilny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications. Certyfikowany do stosowania z UC w celu zapewnienia bezproblemowej łączności i maksymalnej swobody podczas rozmów ze współpracownikami na całym świecie. Bezproblemowe spotkania, niezależnie od stosowanej platformy.Plug and play umożliwiające szybkie rozpoczęcie współpracyProste rozwiązanie plug and play umożliwiający szybkie podłączenie do laptopa, smartfona lub tabletu za pomocą USB lub Bluetooth w znaczny sposób ułatwia współpracę.
 • Przeznaczenie (słuchawki) Call center
 • Przeznaczenie (słuchawki) Telefonia komórkowa
 • Przeznaczenie (słuchawki) Muzyka
 • Technologie (słuchawki) Redukcja szumów
 • Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
 • Złącza 1 x USB 2.0
 • Kontrola dźwięku Regulacja głośności
 • Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia
 • Funkcje bluetooth AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)
 • Funkcje bluetooth A2DP (Transmisja stereo)
 • Mikrofon Wbudowany
 • Długość przewodu 90
 • Zasięg 30
 • Kolor (wyliczeniowy) Czarny
 • Waga 301
 • Akcesoria w zestawie Jabra Speak 750 Adapter Bluetooth Jabra Link 370 (Microsoft Teams/wersja Unified Communications) Miękki pokrowiec Skrócone instrukcje obsługi Gwarancja i ulotka z ostrzeżeniami
 • Pozostałe parametry Certyfikaty: Speak 750 dla Microsoft Teams: Microsoft Teams Microsoft Teams Rooms Skype for Business Speak 750 do Unified Communications: Certyfikowany dla wszystkich wiodących platform Unified Communications, np. Cisco, Avaya i nie tylko Czas pracy na baterii (połączenia): do 11 godzinCzas ładowania: do 180 min
Parametry
Kod producenta
7700-309
Marka
Jabra
Stan
Nowy
EAN
706487020653
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.44
Opinie
0.00 /5
(ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania