logo STYLEM
Komputery
Peryferia komputerowe
Telefony i Akcesoria
RTV i AGD
Fotografia

Radio internetowe Sternradio IR 2 czarny

0.00
z 0 ocen
Producent: TechniSat | Kod producenta: 0000/3967 | Indeks: 213274
EAN
4019588039674
Marka
TechniSat
Model
Sternradio IR 2
Kolor
czarny
Dostępny
207.87 zł
Liczba sztuk:
z 10 sztuk
dodaj
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
Opis
Radio internetowe Sternradio IR 2 czarny to kompaktowe urządzenie, które pozwala słuchać niemalże nieograniczonych zasobów muzyki, wiadomości i stacji radiowych z całego Świata. Dzięki podłączeniu do sieci domowej WLAN nie musisz martwić się o ograniczoną ilość dostępnych stacji, możesz cieszyć się radiem w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Radio wyposażone jest w akumulator BL5C, dzięki czemu nie potrzeba zasilania sieciowego. Pozwala to na mobilne słuchanie radia w każdym miejscu, w którym jest dostęp do sieci WLAN. Na pokładzie radia znajdują się pięć zaprogramowanych stacji radio, które umieszczono pod przyciskami bezpośredniego dostępu. Pozwala to na szybki dostęp do ulubionych stacji. Dodatkowo, radio umożliwia szukanie innych internetowych stacji radionych na dużym kolorowym wyświetlaczu według kategorii popularności, gatunku muzyki i języka nadawania. Ponadto, radio posiada funkcje związane z zasypianiem i budzeniem, co pozwala na kojący sen i spokojne przebudzenie.
Model STERNRADIO IR 2 posiada jeszcze więcej funkcji, które umożliwiają jeszcze większą swobodę w korzystaniu z radia. Radio umożliwia odsłuchiwanie muzyki z urządzeń podłączonych do wejścia AUX-IN, takich jak odtwarzacz MP3. Ponadto, urządzenie umożliwia przesyłanie muzyki z sieci domowej za pośrednictwem UPnP i odtwarzanie za pomocą wbudowanego głośnika. Odsłuch możliwy jest także za pośrednictwem słuchawek po ich podłączeniu do gniazda 3,5 mm. Radio posiada wyłącznik sieciowy, dzięki czemu można całkowicie odłączyć radio od zasilania elektrycznego. Urządzenie może być także sterowane za pomocą smartfona i aplikacji AirMusic Control.
Radio internetowe w każdym miejscu
Radio internetowe Sternradio IR 2 czarny pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi stacjami radiowymi niemalże w każdym miejscu na świecie. Dzięki temu, że radio wyposażone jest w akumulator BL5C, nie musisz już martwić się o dostępność sieci WLAN czy ograniczenia w zasięgu. Radio umożliwia mobilne słuchanie radia, dzięki czemu zawsze będziesz mógł korzystać ze swojego ulubionego radia.
Funkcje związane z zasypianiem i budzeniem
STERNRADIO IR 2 oferuje szereg funkcji związanych z zasypianiem i budzeniem. Radio umożliwia odsłuchiwanie muzyki z urządzeń podłączonych do wejścia AUX-IN, a także przesył muzyki z sieci domowej za pośrednictwem UPnP i odtwarzanie za pomocą wbudowanego głośnika. Odsłuch możliwy jest także za pośrednictwem słuchawek po ich podłączeniu do gniazda 3,5 mm. Radio posiada wyłącznik sieciowy, dzięki czemu można całkowicie odłączyć radio od zasilania elektrycznego. Urządzenie może być także sterowane za pomocą smartfona i aplikacji AirMusic Control.
Wygodne przyciski dostępu bezpośredniego
Radio internetowe Sternradio IR 2 czarny posiada wygodne przyciski dostępu bezpośredniego, dzięki czemu szybko znajdziesz swoje ulubione stacje radiowe. Radio oferuje także możliwość szukania innych internetowych stacji radionych na dużym kolorowym wyświetlaczu według kategorii popularności, gatunku muzyki i języka nadawania. Dzięki temu, że radio umożliwia mobilne słuchanie radia, możesz korzystać z niego w każdym miejscu i w każdym czasie.
STERNRADIO IR 2 to radio internetowe, które pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi stacjami radiowymi niemalże w każdym miejscu na świecie. Radio oferuje szereg funkcji, które zapewnią Ci jeszcze większą swobodę w korzystaniu z radia. Nie musisz już zwracać uwagi na ilość dostępnych stacji, ani na to, czy jesteś w zasięgu sieci WLAN. Radio umożliwia mobilne słuchanie radia w każdym miejscu, dzięki czemu zawsze będziesz mógł korzystać ze swojego ulubionego radia. Ponadto, radio oferuje funkcje związane z zasypianiem i budzeniem, co zapewni Ci kojący sen i spokojne przebudzenie. Dzięki wygodnym przyciskom dostępu bezpośredniego, szybko znajdziesz swoje ulubione stacje radiowe. Radio internetowe Sternradio IR 2 czarny to świetna propozycja dla osób, które cenią sobie mobilność i swobodę korzystania z radia.

Radio internetowe Sternradio IR 2 czarny

Producent: TechniSat

Właściwości

 • Opis Radioodtwarzacz Sternradio IR 2 czarny Z kompaktowym radiem STERNRADIO IR 2 moższesz słuchać internetowych stacji radiowych. Po podłączeniu do sieci domowej WLAN możesz cieszyć się niemalże nieograniczonymi zasobami muzyki, wiadomości i stacji radiowych z całego Świata. Jest to możliwe także bez zasilania sieciowego. Model STERNRADIO IR 2 jest wyposażony w akumulator BL5C, którego wymiana wymaga jedynie kilku ruchów. Umożliwia to mobilne słuchanie radia wszędzie tam, gdzie jest dostęp do sieci WLAN. Pięć stacji radiowych zostało zaprogramowanych pod przyciskami dostępu bezpośredniego. STAR*SAT RADIO, radio B2, radio GOLD, Klassik Radio oraz Deutschlandfunk. Przyciski wyboru bezpośredniego mogą posłużyć do uruchamiania odbioru stacji radiowych, wybranych przez użytkownika za pośrednictwem funkcji zapisu ulubionych. Dalsze internetowe stacje radiowe można szybko wyszukać na dużym kolorowym wyświetlaczu według kategorii popularności, gatunku muzyki i języka nadawania. Duże, praktyczne pokrętło nawigacji ułatwia przewijanie. Ulubione stacje radiowe można zapisać na liście. Dodatkową funkcją jest zintegrowanie szeregu dźwięków ułatwiających zasypianie i budzenie. Wybierz kojący szum deszczu, relaksującą muzykę fortepianową lub śpiew ptaków z listy dźwięków do zasypiania. Model STERNRADIO IR 2 posiada także szereg pomocnych funkcji budzenia, drzemki oraz budzika. Wyświetlacz posiada dwustopniową regulację jasności oraz zmianę trybu kolorowego na monochromatyczny w odcieniach czerni i szarości. Jeśli urządzenie przejdzie w tryb czuwania, oprócz czasu i daty na wyświetlaczu wyświetlana będzie informacja o lokalnej pogodzie. Alternatywnie radio internetowe STERNRADIO IR 2 umożliwia także odsłuch muzyki z urządzeń podłączonych do wejścia AUX-IN, takich jak odtwarzacz MP3. Urządzenie umożliwia też przesył muzyki z sieci domowej za pośrednictwem UPnP i odtwarzanie za pomocą wbudowanego głośnika. Odsłuch możliwy jest także za pośrednictwem słuchawek po ich podłączeniu do gniazda 3,5 mm. Umieszczony na tylnej ścianie wyłącznik sieciowy umożliwia całkowite odłączenie radia od zasilania elektrycznego. STERNRADIO IR 1 może być także sterowane za pomocą smartfona i aplikacji AirMusic Control.
 • System (radia / wieże) Radio
 • Liczba kanałów audio Mono
 • Max. moc głośników (sumaryczna) 2
 • Tuner FM Nie
 • Pamięć stacji 250
 • Odtwarzacz CD Nie
 • Odczytywane formaty płyt CD Brak
 • Odczytywane formaty płyt DVD Brak
 • Odtwarzanie z USB Nie
 • Odtwarzane formaty audio MP3
 • Stacja dokująca (wieże / radia) Nie
 • Funkcje specjalne Radio internetowe przez WLAN Kolorowy wyświetlacz TFT (2,4") Strumień audycji Podcast Przesył strumienia muzyki w sieci domowej (UPnP) Nadajnik stacji radiowych ułatwiających zasypianie Funkcja budzenia, drzemki i usypiania Zegar i datownik Sterowanie za pomocą aplikacji AirMusic Control App Wymienny akumulator
 • Komunikacja bezprzewodowa WiFi
 • Złącza 3,5 mm minijack
 • Złącza AUX
 • Złącza microUSB
 • Akcesoria w zestawie STERNRADIO IR 2 Zasilacz sieciowy Akumulator Instrukcja obsługi
 • Kolor (wyliczeniowy) Czarny
 • Wymiary 18 x 10.8 x 5 cm
 • Waga 338
 • Pozostałe parametry
Parametry
EAN
4019588039674
Marka
TechniSat
Model
Sternradio IR 2
Kolor
czarny
Kod producenta
0000/3967
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.618
Szerokość produktu
18
Wysokość produktu
10.8
Głębokość produktu
5
Waga produktu
0.38
Zasilanie
sieciowe
Radio
internetowe
Liczba zapamiętywanych stacji
250
Złącza
minijack
Funkcje
budzenie radiem
budzenie sygnałem
funkcja drzemki
funkcja podwójnego alarmu
Cechy dodatkowe
wyświetlacz LCD
Stan
Nowy
Opinie
0.00 /5
(ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania