Patchcord LogiLink CQ3098S Cat.6A S/FTP 10m pomarańczowy
0.00 z 0 ocen
Producent: LOGILINK | Kod producenta: CQ3098S |
Indeks: 14872
Ostatnie sztuki
43.51 zł
Liczba sztuk:
z 3 sztuk
poproś o fakturę proforma
dodaj
do obserwowanych
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
koszt dostawy
pon, 12 cze
u Ciebie
u Ciebie
14 dni
na odstąpienie
na odstąpienie
Opis
Patchcord LogiLink CQ3098S Cat.6A S/FTP 10m pomarańczowy to świetny wybór dla osób, które poszukują wysokiej jakości kabla sieciowego. Produkt ten został wykonany z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu zapewnia niezawodną pracę w każdych warunkach. W dodatku jego pomarańczowy kolor sprawia, że łatwo można go zlokalizować wśród innych okablowania. Kablowanie to jest również bardzo wytrzymałe i może być używane w różnych zastosowaniach, w tym w sieciach domowych i firmowych.
Długi kabel Patchcord LogiLink CQ3098S Cat.6A S/FTP 10m pomarańczowy to nie tylko solidna konstrukcja, ale także niezawodność w każdych warunkach. Produkt ten jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, co pozwala zwiększyć jego żywotność i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Kabel ten jest wyposażony w różnego rodzaju funkcjonalne rozwiązania, w tym skrętki foliowane i ekranowanie PIMF. Dzięki temu łączone urządzenia będą działać zawsze niezawodnie.
Patchcord LogiLink CQ3098S Cat.6A S/FTP 10m - Niezawodne połączenia
Patchcord LogiLink CQ3098S Cat.6A S/FTP 10m pomarańczowy to produkt, który pozwala na niezawodne połączenia. Kablowanie to jest wyposażone w różnego rodzaju funkcjonalne rozwiązania, w tym skrętki foliowane i ekranowanie PIMF. Dzięki temu łączone urządzenia będą działać zawsze niezawodnie.
LogiLink CQ3098S Cat.6A S/FTP 10m - Najwyższa jakość
Patchcord LogiLink CQ3098S Cat.6A S/FTP 10m pomarańczowy to produkt, który został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Kablowanie to zapewnia niezawodność i wysoką jakość połączenia w każdych warunkach.
Patch kabel RJ45 6A, S / FTP AWG 26/7 - Niezawodność i wytrzymałość
Patchcord LogiLink CQ3098S Cat.6A S/FTP 10m pomarańczowy to produkt, który zapewnia niezawodność i wytrzymałość. Kabel ten jest wyposażony w różnego rodzaju funkcjonalne rozwiązania, w tym skrętki foliowane i ekranowanie PIMF, dzięki czemu połączenia będą działać zawsze niezawodnie.
Jeśli poszukujesz kabla sieciowego, który będzie niezawodny i wytrzymały, to Patchcord LogiLink CQ3098S Cat.6A S/FTP 10m pomarańczowy to idealny wybór dla Ciebie. Produkt ten został zaprojektowany z myślą o najwyższej wydajności i funkcjonalności. Kabel ten jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia niezawodność i wysoką jakość połączenia.
Patchcord LogiLink CQ3098S Cat.6A S/FTP 10m pomarańczowy
- Producent LogiLink
- Opis ogólny Patchcord Cat.6A S/FTP 10m pomarańczowy
- Rodzaj produktu sieciowego Okablowanie
- Typ przewodu F/UTP (dawniej FTP) – skrętka foliowana
- Typ powłoki LSZH
- Kategoria kabla 6a
- Długość kabla 10m
- Kolor Pomarańczowy
- Informacje dodatkowe Patch kabel RJ45 6A, S / FTP AWG 26/7
- Informacje dodatkowe Ekranowane skrętki, PIMF
- Informacje dodatkowe Drut miedziany
- Informacje dodatkowe ISO / IEC 11801, EN50288 i TIA / EIA 568-C.2
- Informacje dodatkowe Waga 350g
- Informacje dodatkowe
Parametry
EAN
4052792020793
Producent
LogiLink
Kod producenta
CQ3098S
Długość kabla
10
Kolor
pomarańczowy
Konstrukcja
S/FTP
Kategoria
6a
Stan
Nowy
Opinie
0.00 /5 (ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Brak pytań i odpowiedzi
Pliki do pobrania
Zobacz także