logo STYLEM
Komputery
Peryferia komputerowe
Telefony i Akcesoria
RTV i AGD
Fotografia

Oprogramowanie ROK Win Svr Essentials 2019 En

0.00
z 0 ocen
Producent: DELL | Kod producenta: 634-BSFZ | Indeks: 64011
Producent
Dell
Kod producenta
634-BSFZ
EAN
5902002109017
Stan
Nowy
Dostępny
1737.99 zł
Liczba sztuk:
z 13 sztuk
dodaj
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
Opis
Oprogramowanie ROK Win Svr Essentials 2019 En to zupełnie nowy poziom w obsłudze Twojej firmy. Nie tylko umożliwia ono pracę z wieloma aplikacjami jednocześnie, ale również znacznie przyspiesza transfer danych w Twojej strukturze. Dzięki temu Twoi pracownicy będą jeszcze bardziej produktywni, a Ty będziesz miał pełną kontrolę nad działalnością swojej firmy. Z łatwością dostosujesz ustawienia do indywidualnych potrzeb swojej firmy i cieszysz się skutecznym narzędziem do zarządzania biznesem.
Nie zwlekaj dłużej i nabądź Oprogramowanie ROK Win Svr Essentials 2019 En już dziś! W pełni zintegruje się ono z Twoją firmą i zapewni Ci niezawodność oraz bezpieczeństwo przetwarzanych danych. Co więcej, nie musisz martwić się o złożoność obsługi - jest ona bardzo prosta i przejrzysta. Bez żadnych trudności będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcjonalności oferowanych przez to oprogramowanie.
Oprogramowanie ROK Win Svr Essentials 2019 En - najlepszy wybór dla Twojej firmy!
Niezwłocznie nabądź Oprogramowanie ROK Win Svr Essentials 2019 En i ciesz się nieograniczonymi możliwościami, jakie stwarza przed Twoją firmą. Oprogramowanie to nie tylko działa sprawnie, ale również jest bardzo proste w obsłudze. Sprawdź już dziś i przekonaj się, że nie ma nic lepszego niż Oprogramowanie ROK Win Svr Essentials 2019 En.
Oprogramowanie ROK Win Svr Essentials 2019 En - innowacyjne rozwiązanie dla Twojej firmy
Jeśli szukasz nowoczesnego i skutecznego narzędzia do zarządzania swoją firmą, to Oprogramowanie ROK Win Svr Essentials 2019 En jest właśnie dla Ciebie. Sprawdź już dziś, jak wiele korzyści daje to oprogramowanie i postaw na innowacyjne rozwiązania, jakie oferuje ono Twojej firmie.
Oprogramowanie ROK Win Svr Essentials 2019 En - nieodzowny element dla każdej firmy
Oprogramowanie ROK Win Svr Essentials 2019 En to nie tylko produkt, ale również gwarancja bezpieczeństwa i stabilności Twojego biznesu. Dzięki temu oprogramowaniu z łatwością zarządzisz każdym aspektem Twojej działalności i osiągniesz sukces. Wybierz Oprogramowanie ROK Win Svr Essentials 2019 En i dołącz do setek zadowolonych klientów!
Oprogramowanie ROK Win Svr Essentials 2019 En to nie tylko dziesiątki funkcji, ale również setki możliwości. Dzięki niemu z łatwością zapewnisz sobie wysoką jakość wykonywanych usług oraz pełną kontrolę nad działalnością Twojej firmy. Dowiedz się już dziś, jakie korzyści daje Oprogramowanie ROK Win Svr Essentials 2019 En i przekonaj się, jakie możliwości stwarza ono przed Twoją firmą.

Oprogramowanie ROK Win Svr Essentials 2019 En

Producent: Dell

Właściwości

  • Rodzaj (oprogramowanie) Serwerowe
  • Wersja ROK
  • Licencja Na serwer
  • Liczba stanowisk / jednostek 25
  • Szczegóły licencji  Bez prawa do uruchamiania systemu jako host (za wyjątkiem hosta dla jednej maszyny wirtualnej, na której zostanie   zainstalowany) Możliwość instalacji systemu w środowisku fizycznym lub wirtualnym
  • Nośnik (filmy, gry, oprogramowanie) DVD
  • Wersja językowa (oprogramowanie) Angielska
Parametry
Producent
Dell
Kod producenta
634-BSFZ
EAN
5902002109017
Stan
Nowy
Opinie
0.00 /5
(ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania