logo STYLEM
Komputery
Peryferia komputerowe
Telefony i Akcesoria
RTV i AGD
Fotografia

Okap APLOMB WH/A/60

0.00
z 0 ocen
Producent: Elica | Kod producenta: PRF0166940 | Indeks: 140106
Marka
Elica
Model
APLOMB WH/A/60
Kolor dominujący
biały
EAN
8020283049987
Ostatnie sztuki
1630.86 zł
Liczba sztuk:
z 1 sztuk
dodaj
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
Opis
Wizualna lekkość frontu umiejętnie kryje w sobie solidną konstrukcję okapu Aplomb, pozwalającą na zastosowanie technologii Multi-d Capture, która umożliwia wychwytywanie oparów i nieprzyjemnych zapachów z trzech stron (od dołu i z obu krawędzi bocznych). Rezultatem jest zwiększona powierzchnia zasysania oparów dla uzyskania najwyższej wydajności. Okap Aplomb swoim magnetycznym i minimalistycznym designem przyozdabia ścianę i przyciąga uwagę. Wraz z powszechnym trendem projektowania kuchni otwartej na salon, ważne jest, aby okap nie zakłócał harmonii otaczającego środowiska. System Interfejsu Aplomb pozwala użytkownikowi na ustawienie praktycznego licznika, którego długość czasu pracy uzależniona jest od trzech wybranych poziomów mocy zasysania. System automatycznie wyłącza system po upływie ustawionego czasu, dzięki czemu okap może działać bez zakłóceń. Ukryta na spodzie listwa diodowa LED, o ciepłej barwie światła białego (3500K) zapewnia doskonałe oświetlenie strefy gotowania na płycie grzewczej. Dotykowe elementy sterujące umieszczone ergonomicznie na przednim panelu nie tylko ułatwiają obsługę urządzenia, ale także uzupełniają nowoczesną stylistykę frontu. Model Aplomb został zaprojektowany z myślą o maksymalnym uproszczeniu rutynowej konserwacji i utrzymaniu czystości. Duża, gładka, szklana, powierzchnia bez żadnych elementów łączących jest wygodna do czyszczenia. Aby uzyskać dostęp do wewnętrznej części urządzenia, wystarczy podnieść przedni panel i w ciągu kilku chwil wyjąć filtry przeciw-tłuszczowe, a następnie włożyć je do zmywarki.
Wydajność trybu intensywnego okapu Aplomb wynosi 680 m3/h, co zapewnia skuteczną eliminację oparów i nieprzyjemnych zapachów podczas gotowania. Poziom hałasu w tym trybie wynosi 64 dB(A), co sprawia, że okap Aplomb jest cichy w działaniu. Okap ma szerokość 59.8 cm, wysokość 65.5 cm oraz głębokość 25 cm, co umożliwia jego łatwe dopasowanie do większości kuchennych wnęk. Dodatkowo, okap Aplomb posiada inne parametry, takie jak wersja (wyciąg), oświetlenie (Strip Led 1x3 W 3500 K) oraz sterowanie (3S+B Pojemnościowy touch control). Poziom hałasu może być regulowany w zakresie od 51 do 64 dB(A), co pozwala dostosować intensywność pracy okapu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Całkowity pobór mocy wynosi 233 W.
Wizualna lekkość
Okap Aplomb doskonale łączy w sobie wizualną lekkość frontu z solidną konstrukcją. Jego minimalistyczny design przyozdabia ścianę i przyciąga uwagę, jednocześnie nie zakłócając harmonii otaczającego środowiska.
Zwiększona wydajność
Dzięki technologii Multi-d Capture, okap Aplomb zapewnia zwiększoną powierzchnię zasysania oparów, co przekłada się na wydajne usuwanie oparów i nieprzyjemnych zapachów z kuchni.
Łatwa konserwacja
Model Aplomb został zaprojektowany z myślą o maksymalnym uproszczeniu rutynowej konserwacji i utrzymaniu czystości. Duże, gładkie powierzchnie bez żadnych elementów łączących są wygodne do czyszczenia, a filtry przeciw-tłuszczowe można łatwo wyjąć i umieścić w zmywarce.
Okap Aplomb jest wyjątkowym urządzeniem, które spełnia najwyższe standardy jakości i wydajności. Dzięki zastosowaniu technologii Multi-d Capture, okap skutecznie usuwa opary i nieprzyjemne zapachy z trzech stron, zapewniając czyste i świeże powietrze w kuchni. Ergonomiczne dotykowe sterowanie umożliwia łatwą obsługę urządzenia, a jednocześnie podkreśla nowoczesny wygląd okapu. Model Aplomb został zaprojektowany z myślą o maksymalnym uproszczeniu konserwacji i utrzymaniu czystości. Duże, gładkie powierzchnie są łatwe do czyszczenia, a filtry przeciw-tłuszczowe można wyjąć i umieścić w zmywarce. Okap Aplomb to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale także estetykę i wygodę użytkowania.

Okap APLOMB WH/A/60

Producent: Elica

Właściwości

 • Opis Wizualna lekkość frontu umiejętnie kryje w sobie solidną konstrukcję okapu Aplomb, pozwalającą na zastosowanie technologii Multi-d Capture, która umożliwia wychwytywanie oparów i nieprzyjemnych zapachów z trzech stron (od dołu i z obu krawędzi bocznych). Rezultatem jest zwiększona powierzchnia zasysania oparów dla uzyskania najwyższej wydajności. Okap Aplomb swoim magnetycznym i minimalistycznym designem przyozdabia ścianę i przyciąga uwagę. Wraz z powszechnym trendem projektowania kuchni otwartej na salon, ważne jest, aby okap nie zakłócał harmonii otaczającego środowiska.  System Interfejs Aplomb pozwala użytkownikowi na ustawienie praktycznego licznika, którego długość czasu pracy uzależniona jest od trzech wybranych poziomów mocy zasysania. System automatycznie wyłącza system po upływie ustawionego czasu, dzięki czemu okap może działać bez zakłóceń. Ukryta na spodzie listwa diodowa LED, o ciepłej barwie światła białego (3500K) zapewnia doskonałe oświetlenie strefy gotowania na płycie grzewczej. Dotykowe elementy sterujące umieszczone ergonomicznie na przednim panelu nie tylko ułatwiają obsługę urządzenia, ale także uzupełniają nowoczesną stylistykę frontu. Model Aplomb został zaprojektowany z myślą o maksymalnym uproszczeniu rutynowej konserwacji i utrzymaniu czystości. Duża, gładka, szklana, powierzchnia bez żadnych elementów łączących jest wygodna do czyszczenia. Aby uzyskać dostęp do wewnętrznej części urządzenia, wystarczy podnieść przedni panel i w ciągu kilku chwil wyjąć filtry przeciw-tłuszczowe, a następnie włożyć je do zmywarki.
 • Budowa (AGD) do zabudowy
 • Budowa (AGD) naścienna
 • Kolor AGD biały
 • Wydajność (tryb intensywny) 680
 • Poziom hałasu 64
 • Tryb intensywny (AGD) Tak
 • Oświetlenie (AGD) LED (diodowe)
 • Sterowanie (AGD) dotykowe
 • Liczba prędkości (AGD) 3
 • Pilot (AGD) Nie
 • Timer (AGD) Nie
 • Szerokość 59.8
 • Wysokość 65.5
 • Głębokość 25
 • Pozostałe parametry WERSJA: Wyciąg OŚWIETLENIE: Strip Led 1x3 W 3500 K STEROWANIE: 3S+B Pojemnościowy touch control MIN MAX POZIOM HAŁASU: 51 - 64 db(A) POBÓR CAŁKOWITY: 233 W
Parametry
Marka
Elica
Model
APLOMB WH/A/60
Kolor dominujący
biały
EAN
8020283049987
Kod producenta
PRF0166940
Materiał
szkło
Szerokość produktu
60
Rodzaj okapu
ścienny
Moc
233
Filtry
aluminiowy
Oświetlenie
LED
Maksymalna wydajność
680
Liczba stopni regulacji prędkości
4
Funkcje
wyciąg
Sterowanie
elektroniczne
Klasa efektywności energetycznej
A
Poziom hałasu
64
Stan
Nowy
Opinie
0.00 /5
(ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania