logo STYLEM
Komputery
Peryferia komputerowe
Telefony i Akcesoria
RTV i AGD
Fotografia

Klawiatura gamingowa - Centaur K506

0.00
z 0 ocen
Producent: ReDragon | Kod producenta: RED-K506-1 | Indeks: 106861
Marka
Redragon
Model
CENTAUR
Interfejs
USB
Stan
Nowy
Niedostępny
114.37 zł
dodaj
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
Opis
Redragon CENTAUR to klawiatura membranowa z podświetleniem RGB dla graczy ceniących przede wszystkim wszechstronność. Wyróżnia ją pełny układ 104 cicho pracujących klawiszy, dzięki któremu zagrasz nawet w tytuły (i obsłużysz programy) wykorzystujące przyciski pomijane w mniejszych układach, takie jak te znajdujące się na bloku numerycznym. Mało tego, nie musisz się też obawiać przed złym współdziałaniem klawiszy zastosowany Anti-Ghosting poradzi sobie z 26 jednocześnie, a klawisz Windows zabezpieczysz przed przypadkowym wciśnięciem dzięki możliwości jego blokady. Wygoda na pierwszym miejscu! Elegancki wygląd Klawiatura Redragon CENTAUR bez cienia wątpliwości może stać się kolejną ozdobą Twojego biurka. Elegancka konstrukcja nawet na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie bardzo wytrzymałej, a klawisze ze stylową i wyraźną podświetlaną czcionką skutecznie przyciągną wzrok niejednego zapalonego gracza. Dodajmy do tego możliwość konfiguracji wspomnianego podświetlenia RGB i hit murowany!
Pełny układ Jeśli klawiatura na dobre zadomawia się na Twoim biurku i nie potrzebuje cech mobilności, na pewno docenisz korzyści jakie daje w zamian. Całkowity rozmiar klawiatury Redragon CENTAUR nie został celowo pomniejszony żadnym klawiszowym kompromisem, zapewniając przy tym maksimum funkcjonalności. Cecha ta staje się nieoceniona nie tylko w bardziej zaawansowanych tytułach, ale i podczas korzystania z oprogramowania m.in. biurowego. Wszystkie potrzebne klawisze zawsze w zasięgu dłoni!
Wyjątkowa wydajność
Klawiatura Redragon CENTAUR zapewnia wyjątkową wydajność dzięki pełnemu układowi klawiszy, cicho pracującym membranom i funkcji Anti-Ghosting. Niezależnie od tego, czy grasz w gry, czy korzystasz z oprogramowania biurowego, ta klawiatura zapewni Ci doskonałe doświadczenie użytkowania.
Elegancki wygląd
Klawiatura Redragon CENTAUR nie tylko zapewnia doskonałą wydajność, ale też prezentuje się elegancko na Twoim biurku. Jej stylowa konstrukcja i podświetlane klawisze przyciągną uwagę każdego gracza. Dodatkowo, możliwość konfiguracji podświetlenia RGB pozwoli Ci personalizować wygląd klawiatury.
Maksymalna wygoda
Ciche membrany klawiatury Redragon CENTAUR zapewniają komfortową i skuteczną rozgrywkę. Niezależnie od intensywności gry, zawsze będziesz mógł skupić się na grze, bez rozpraszających dźwięków klawiszy. Klawiatura ma również pełny układ, co umożliwia łatwe korzystanie zarówno z gier, jak i z oprogramowania biurowego.
Ciche membrany Mechaniki nie są dla Ciebie ze względu na głośność lub nie do końca zachęcają cenami? Membrany zastosowane w klawiaturze Redragon CENTAUR na pewno przypadną Ci do gustu. Nawet intensywniejszą rozgrywką nie zwrócisz na siebie nadmiaru uwagi mogącego zaszkodzić Twojemu skupieniu - z pewnością potrafisz przywołać z pamięci sytuacje, w których cisza liczyła się nie mniej niż skuteczność klawiatury. Dzięki cichym i precyzyjnym membranom teraz możesz mieć obie rzeczy jednocześnie!

Klawiatura gamingowa - Centaur K506

Producent: ReDragon

Właściwości

 • Opis Redragon CENTAUR to klawiatura membranowa z podświetleniem RGB dla graczy ceniących przede wszystkim wszechstronność. Wyróżnia ją pełny układ 104 cicho pracujących klawiszy, dzięki któremu zagrasz nawet w tytuły (i obsłużysz programy) wykorzystujące przyciski pomijane w mniejszych układach, takie jak te znajdujące się na bloku numerycznym. Mało tego, nie musisz się też obawiać przed złym współdziałaniem klawiszy zastosowany Anti-Ghosting poradzi sobie z 26 jednocześnie, a klawisz Windows zabezpieczysz przed przypadkowym wciśnięciem dzięki możliwości jego blokady. Wygoda na pierwszym miejscu!Elegancki wyglądKlawiatura Redragon CENTAUR bez cienia wątpliwości może stać się kolejną ozdobą Twojego biurka. Elegancka konstrukcja nawet na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie bardzo wytrzymałej, a klawisze ze stylową i wyraźną podświetlaną czcionką skutecznie przyciągną wzrok niejednego zapalonego gracza. Dodajmy do tego możliwość konfiguracji wspomnianego podświetlenia RGB i hit murowany!Pełny układJeśli klawiatura na dobre zadomawia się na Twoim biurku i nie potrzebuje cech mobilności, na pewno docenisz korzyści jakie daje w zamian. Całkowity rozmiar klawiatury Redragon CENTAUR nie został celowo pomniejszony żadnym klawiszowym kompromisem, zapewniając przy tym maksimum funkcjonalności. Cecha ta staje się nieoceniona nie tylko w bardziej zaawansowanych tytułach, ale i podczas korzystania z oprogramowania m.in. biurowego. Wszystkie potrzebne klawisze zawsze w zasięgu dłoni!Ciche membranyMechaniki nie są dla Ciebie ze względu na głośność lub nie do końca zachęcają cenami? Membrany zastosowane w klawiaturze Redragon CENTAUR na pewno przypadną Ci do gustu. Nawet intensywniejszą rozgrywką nie zwrócisz na siebie nadmiaru uwagi mogącego zaszkodzić Twojemu skupieniu - z pewnością potrafisz przywołać z pamięci sytuacje, w których cisza liczyła się nie mniej niż skuteczność klawiatury. Dzięki cichym i precyzyjnym membranom teraz możesz mieć obie rzeczy jednocześnie!Efektowne podświetlenie RGBTy też możesz mieć wkład w wygląd swojej klawiatury! Strefowe diody wbudowane w klawiaturę umożliwią Ci wyświetlenie jednego ze zjawiskowych gotowych trybów podświetlenia. Będzie widowiskowo nie tylko na ekranie, ale i pod Twoimi palcami!Łączność USBZależy Ci na minimalnych opóźnieniach? Postaw na przewodową klawiaturę Redragon CENTAUR! Przymocowany na stałe wytrzymały przewód USB o długości 1,8 m pozwoli na bezproblemowe użytkowanie sprzętu z dowolnym komputerem.
 • Rodzaj klawiatury Standard
 • Rodzaj klawiatury Multimedialna
 • Zestaw z myszką Nie
 • Połączenie Przewodowe
 • Interfejs USB
 • Podświetlana klawiatura Tak
 • Zasilanie (lista) USB 5V
 • Długość przewodu 1.8
 • Kolor (wyliczeniowy) Czarny
 • Obsługiwane systemy operacyjne Windows 10
 • Obsługiwane systemy operacyjne Windows 7
 • Obsługiwane systemy operacyjne Windows 8
 • Obsługiwane systemy operacyjne Windows 8.1
 • Wymiary
 • Pozostałe parametry
Parametry
Marka
Redragon
Model
CENTAUR
Interfejs
USB
Stan
Nowy
Kod producenta
6950376747433
EAN
6950376747433
Kolor
czarny
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
1.136
Opinie
0.00 /5
(ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania