logo STYLEM
Komputery
Peryferia komputerowe
Telefony i Akcesoria
RTV i AGD
Fotografia

EXPAND 30 - Zestaw głośnomówiący BT-USB EXPAND 30

0.00
z 0 ocen
Producent: EPOS | Kod producenta: 1000223 | Indeks: 220962
Kod producenta
1000223
EAN
0840064400244
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.452
Stan
Nowy
Ostatnie sztuki
571.96 zł
Liczba sztuk:
z 2 sztuk
dodaj
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
Opis
EXPAND SP 30 - Spikerfon z wysokiej jakości głośnikiem oraz z 2 mikrofonami zapewnia najwyższą jakość dźwięku i klarowność mowy, kontrola połączeń, interfejs USB-C wraz z adapterem USB-A oraz Bluetooth z NFC. Certyfikowany do współpracy z rozwiązaniami wiodących producentów UC Lepsza jakość rozmów konferencyjnych zastępuje głośniki i mikrofony wbudowane w komputer. Dzięki dźwiękowi o wyjątkowej jakości i i dwóm mikrofonom zapewnia możliwość dołączenia nawet 8 uczestników w jednej sali konferencyjnej Natychmiastowe tworzenie konferencji w dowolnym miejscu dzięki lekkiej konstrukcji, możliwości wyboru połączenia Bluetooth 5.0 lub USB-C i podłączenia do trzech urządzeń oraz dostępowi asystenta głosowego za dotknięciem przycisku Wyjątkowa jakość dźwięku podczas połączeń konferencyjnych, odtwarzania muzyki i multimediów dzięki systemowi EPOS Sennheiser Voice Clarity, głośnikowi o bardzo niskim poziomie zniekształceń oraz mikrofonach tłumiących echo i hałas, obsługiwanych przez zaawansowane algorytmy DSP Naturalna konwersacja dzięki wiodącemu na rynku systemowi dupleks, który umożliwia mówienie kilku osobom równocześnie Perfekcyjne wykonanie dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, wygodnie zwijanemu kablowi i etui na urządzenie wraz z akcesoriami Dostęp do asystenta głosowego za jednym dotknięciem Długi czas rozmów sięgający nawet 18 godzin Wygodne ładowanie kablem USB w zaledwie 3 godziny i 20 minut
Opis produktu: EXPAND 30 - Zestaw głośnomówiący BT-USB EXPAND 30 Zestaw głośnomówiący BT-USB EXPAND 30 to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy potrzebują wysokiej jakości dźwięku podczas konferencji. Wyposażony w głośnik oraz dwa mikrofony, zapewnia najlepszą jakość rozmów i klarowność mowy. Możliwość podłączenia do trzech urządzeń jednocześnie oraz interfejs USB-C wraz z adapterem USB-A oraz Bluetooth z NFC sprawiają, że zestaw jest łatwy w obsłudze i wygodny w użytkowaniu. Certyfikowany do współpracy z rozwiązaniami wiodących producentów UC. Dodatkowym atutem jest możliwość dostępu do asystenta głosowego za jednym dotknięciem, co znacznie ułatwia tworzenie konferencji w dowolnym miejscu. W zestawie znajduje się także etui na urządzenie wraz z akcesoriami, co pozwala na bezpieczne przechowywanie i transport. Zabezpieczone kable USB pozwalają na wygodne ładowanie zestawu w zaledwie 3 godziny i 20 minut. Pasmo przenoszenia zestawu wynosi od 100 Hz do 20000 Hz, co pozwala na uzyskanie doskonałej jakości dźwięku zarówno podczas połączeń konferencyjnych, odtwarzania muzyki, jak i multimediów. Dzięki zaawansowanym algorytmom DSP, głośnik posiada bardzo niski poziom zniekształceń, a mikrofony tłumią echo i hałas. System dupleks umożliwia naturalną konwersację, nawet gdy wielu uczestników rozmawia jednocześnie. Wykonanie zestawu jest perfekcyjne, zastosowane materiały najwyższej jakości gwarantują trwałość i wygodę użytkowania. Zestaw jest również lekki, co pozwala na tworzenie konferencji w dowolnym miejscu.
Najwyższa jakość dźwięku
EXPAND SP 30 to spikerfon, który zapewnia najwyższą jakość dźwięku podczas rozmów konferencyjnych. Dzięki wysokiej jakości głośnikowi oraz dwóm mikrofonom, uzyskasz klarowność mowy i doskonałą jakość dźwięku. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, możesz cieszyć się wyjątkowym dźwiękiem i prowadzić efektywne rozmowy.
Łatwość obsługi
EXPAND SP 30 to prosty w obsłudze zestaw głośnomówiący. Możesz podłączyć go do trzech urządzeń jednocześnie, dzięki czemu nie musisz się martwić, że przegapisz ważne połączenie. Dodatkowo, zestaw posiada interfejs USB-C wraz z adapterem USB-A oraz Bluetooth z NFC, co umożliwia łatwe i szybkie podłączenie do urządzeń. Dostęp do asystenta głosowego za dotknięciem przycisku ułatwia tworzenie konferencji w dowolnym miejscu.
Trwałość i wygoda
EXPAND SP 30 został wykonany z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość i długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo, zestaw jest lekki i łatwy do przenoszenia, dzięki czemu możesz go zabrać ze sobą na spotkania w różnych miejscach. Zestaw posiada również zwijany kabel oraz etui na urządzenie wraz z akcesoriami, które zapewniają wygodę użytkowania i bezpieczne przechowywanie zestawu.
Zestaw głośnomówiący BT-USB EXPAND 30 to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy potrzebują wysokiej jakości dźwięku podczas konferencji. Dzięki głośnikowi o wyjątkowej jakości oraz dwóm mikrofonom, zestaw zapewnia najwyższą jakość rozmów i klarowność mowy. Kontrola połączeń, interfejs USB-C wraz z adapterem USB-A oraz Bluetooth z NFC umożliwiają łatwe podłączenie do trzech urządzeń jednocześnie. Certyfikowany do współpracy z rozwiązaniami wiodących producentów UC. Zestaw jest lekki i łatwy w obsłudze, co pozwala na natychmiastowe tworzenie konferencji w dowolnym miejscu. Możliwość wyboru połączenia Bluetooth 5.0 lub USB-C oraz dostęp do asystenta głosowego za dotknięciem przycisku dodatkowo ułatwiają korzystanie ze zestawu. EXPAND 30 - Zestaw głośnomówiący BT-USB EXPAND 30 oferuje wyjątkową jakość dźwięku podczas połączeń konferencyjnych, odtwarzania muzyki i multimediów dzięki systemowi EPOS Sennheiser Voice Clarity. Głośnik posiada bardzo niski poziom zniekształceń, a mikrofony tłumią echo i hałas dzięki zaawansowanym algorytmom DSP. System dupleks umożliwia prowadzenie naturalnej konwersacji, nawet gdy wielu uczestników rozmawia jednocześnie. Zestaw wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje perfekcyjne wykonanie i trwałość. Wygodnie zwijany kabel i etui na urządzenie wraz z akcesoriami zapewniają wygodę użytkowania i bezpieczne przechowywanie zestawu. Zestaw głośnomówiący BT-USB EXPAND 30 zapewnia również długi czas rozmów, który sięga nawet 18 godzin. Ładowanie zestawu odbywa się za pomocą kabla USB i zajmuje zaledwie 3 godziny i 20 minut. Pozwala to na łatwe i szybkie naładowanie zestawu przed rozpoczęciem konferencji. Pasmo przenoszenia zestawu wynosi od 100 Hz do 20000 Hz, co zapewnia doskonałą jakość dźwięku i pozwala na pełne wykorzystanie możliwości zestawu zarówno podczas połączeń konferencyjnych, odtwarzania muzyki, jak i multimediów. Zestaw głośnomówiący BT-USB EXPAND 30 to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują wysokiej jakości dźwięku podczas konferencji, spotkań online oraz pracy zdalnej.

EXPAND 30 - Zestaw głośnomówiący BT-USB EXPAND 30

Producent: EPOS

Właściwości

 • Opis EXPAND SP 30 - Spikerfon z wysokiej jakości głośnikiem oraz z 2 mikrofonami zapewnia najwyższą jakość dźwięku i klarowność mowy,  kontrola połączeń, interfejs USB-C wraz z adapterem USB-A oraz Bluetooth z NFC. Certyfikowany do współpracy z rozwiązaniami wiodących producentów UC Lepsza jakość rozmów konferencyjnych zastępuje głośniki i mikrofony wbudowane w komputer. Dzięki dźwiękowi o wyjątkowej jakości i i dwóm mikrofonom zapewnia możliwość dołączenia nawet 8 uczestników w jednej sali konferencyjnej Natychmiastowe tworzenie konferencji w dowolnym miejscu dzięki lekkiej konstrukcji, możliwości wyboru połączenia Bluetooth 5.0 lub USB-C i podłączenia do trzech urządzeń oraz dostępowi asystenta głosowego za dotknięciem przycisku Wyjątkowa jakość dźwięku podczas połączeń konferencyjnych, odtwarzania muzyki i multimediów dzięki systemowi EPOS Sennheiser Voice Clarity, głośnikowi o bardzo niskim poziomie zniekształceń oraz mikrofonach tłumiących echo i hałas, obsługiwanych przez zaawansowane algorytmy DSP Naturalna konwersacja dzięki wiodącemu na rynku systemowi dupleks, który umożliwia mówienie kilku osobom równocześnie Perfekcyjne wykonanie dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, wygodnie zwijanemu kablowi i  etui na urządzenie wraz z akcesoriami Dostęp do asystenta głosowego za jednym dotknięciem Długi czas rozmów sięgający nawet 18 godzin Wygodne ładowanie kablem USB w zaledwie 3 godziny i 20 minut  
 • Przeznaczenie (słuchawki) Call center
 • Przeznaczenie (słuchawki) Muzyka
 • Przeznaczenie (słuchawki) Nawigacja
 • Przeznaczenie (słuchawki) Telefonia internetowa
 • Przeznaczenie (słuchawki) Telefonia komórkowa
 • Przeznaczenie (słuchawki) Gaming
 • Przeznaczenie (słuchawki) Telewizja
 • Konstrukcja (słuchawki) Nauszne
 • Technologie (słuchawki) Tłumienie dźwięków z otoczenia
 • Technologie (słuchawki) Redukcja szumów
 • Technologie (słuchawki) Usuwanie echa akustycznego (AEC)
 • Technologie (słuchawki) Wykrywanie aktywności głosowej (VAD)
 • Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
 • Złącza 1 x USB
 • Dźwięk (słuchawki) Mono
 • Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia
 • Kontrola dźwięku Regulacja głośności
 • Funkcje bluetooth HFP (Hands-Free Profile)
 • Pasmo przenoszenia (min.) 100
 • Pasmo przenoszenia (maks.) 20000
 • Mikrofon Tak
 • Kolor (wyliczeniowy) Czarny
 • Kolor (wyliczeniowy) Szary
 • Akcesoria w zestawie
 • Pozostałe parametry
Parametry
Kod producenta
1000223
EAN
0840064400244
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.452
Stan
Nowy
Opinie
0.00 /5
(ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania