logo STYLEM
Komputery
Peryferia komputerowe
Telefony i Akcesoria
RTV i AGD
Fotografia

Muzykę można obecnie odtworzyć na wielu rodzajach urządzeń, ale wciąż modne i popularne są miniwieże i zestaw grający z hi-fi. Czym kierować się kiedy wybieramy sprzęt audio? Oto wskazówki jeśli szukamy sprzętu jakim jest praktyczna i modna mini wieża – RANKING. 

Muzyka wielu osobom towarzyszy na co dzień. Nie zawsze jej źródłem musi być wieża domowa lub mini wieża bluetoothwifi. Co innego, kiedy muzykę chcemy mieć także w pracy. Wówczas warto zadbać o to, by sprzęt grający, który kupujemy miał odpowiednią moc RMS (Wieża może mieć: moc nominalną lub szczytową). W praktyce im wieża stereo jest większa tym lepiej gra. Jednak dobra wieża muzyczna powinna mieć także odpowiednie głośniki. Jeśli chodzi o małe wieże, mini wieże i wieże hi-fi to warto kupić kilka rodzajów głośników, by osiągać różne gamy dźwięku. 

Najlepsze mikro wieże do 500 zł.

Mikro i mini wieża w cenie do 500 zł to sprzęt, który nie zapewni takich wrażeń jak ten, który kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale na potrzeby domowe w zupełności wystarczy. Dobra wieża stereo do 500 złotych może służyć do słuchania muzyki w domu i odtwarzania np. płyt CD. Jeśli posiada właściwe porty, to można ją podpiąć do telewizora, tworząc własny zestaw audio do domu. Z kolei wieża CD z takimi opcjami jak np. tuner radiowy, wzmacniacz i dodatkowe wejścia pozwala korzystać z niej na co dzień. 

Wież w cenie do 500 złotych posiadają już dość duże możliwości funkcjonalne. Dają dość dobry dźwięk i ładny design zewnętrzny, co ma znaczenie kiedy stanowią np. część wyposażenia pokoju. Do 500 złotych można już kupić dobrej jakości sprzęt renomowanych firm, takich jak np. Philips. To dobry pomysł na wydatek dla osób, dla których ta suma nie nadweręży domowego bużetu, a pozwoli cieszyć się słuchaniem muzyki w dobrej jakości. 

Nazwa Camry Wieża HiFi Camry CR 1173 Mini z Bluetooth BLAUPUNKT BLAUPUNKT MS12BT Mikrowieża Blaupunkt MS12BT, Bluetooth, CD / MP3 / USB Lexibook Lexibook iParty – przenośny głośnik Bluetooth z mikrofonem. efektami świetlnymi. karaoke. bezprzewodowy. USB. karta SD. akumulator. biały. BTP180Z BLAUPUNKT Mikrowieża Blaupunkt MS20BK (Bluetooth, odtwarzaczem CD/USB i radiem FM) BLAUPUNKT BLAUPUNKT MIKROWIEŻA MS14BT SHARP Sharp Mikrowieża Hi-Fi Z Tunerem Fm I Łącznością Bluetooth
Producent Camry BLAUPUNKT Lexibook BLAUPUNKT BLAUPUNKT SHARP
Opinie 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Miniaturka
Stan Nowy Nowy Nowy Nowy Nowy Nowy
Cena 291.60 zł 392.12 zł 402.21 zł 430.75 zł 461.67 zł 466.06 zł

Najlepsze mikro wieże do 800 zł

Wieża hi fi w cenie do 800 zł jeszcze w latach 90. była marzeniem wielu osób. Wówczas dobry sprzęt audio hi fi wyznaczał pozycję w grupie lub na osiedlu. Obecnie dobry system audio nie musi kosztować bardzo dużo, a mając budżet w wysokości do 800 zł. można kupić dobre mini wieże. Najprostsze wersje posiadają możliwość odtwarzania np. mp3 i opcję podłączenia innych nośników muzycznych oraz słuchania radia. 

Kupując wieżę we wskazanej cenie warto wziąć pod uwagę parametry. Zależnie od tego czy chcemy np. samodzielnie słuchać muzyki sami czy zabierać sprzęt np. na wyjazd za miasto – moc jest ważna. Ważną cechą jest również zużycie energii mikro wieży, co jest ważne, kiedy zabieramy ją ze sobą na wyjazd. I kolejna, ważna kwestia: sprawdzenie odpowiednich formatów. W praktyce różnice między standardową wieżą a tą w wersji mini nie są znaczne i odnoszą się głównie do rozmiarów. Jeśli chodzi o samo wyposażenie i inne cechy to miniwieża nie odstaje często od popularnych wież o typowej wielkości.

Nazwa TP Vision Philips Micro Music System z Bluetooth (system HiFi, radio FM, USB, CD, MP3-CD, Audio-In, port USB do ładowania, głośniki Bass-Reflex, cyfrowe sterowanie dźwiękiem) – model 2020/2021, TAM4205/12 Panasonic Panasonic SC-PM250EG-S Wieża z Systemem Hifi, Srebrny BLAUPUNKT BLAUPUNKT MS30BT Mikrowieża Blaupunkt MS30BT, Bluetooth, CD / MP3 / USB / AUX PHILIPS Mikrowieża TAM3205 CD BT Panasonic Corporation Panasonic SC-PM250B Micro-system CD (20W, Bluetooth, USB, DAB+, FM, bogaty bas, czysty dźwięk, XBS Master, automatyczne wyłączanie), czarno-srebrny AIWA Mini wieża MSBTU-500
Producent TP Vision Panasonic BLAUPUNKT Panasonic Corporation AIWA
Opinie 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Miniaturka
Stan Nowy Nowy Nowy Nowy Nowy Nowy
Cena 536.35 zł 564.45 zł 575.12 zł 589.17 zł 646.98 zł 777.51 zł


powróć do artykułów