logo STYLEM
Komputery
Peryferia komputerowe
Telefony i Akcesoria
RTV i AGD
Fotografia

Speak810 UC Speaker

0.00
z 0 ocen
Producent: JABRA | Kod producenta: 7810-209 | Indeks: 68282
Kod producenta
7810-209
Producent
Jabra
EAN
706487016229
Stan
Nowy
Niedostępny
2569.00 zł
dodaj
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
Opis
JABRA SPEAK 810Prowadź rozmowy konferencyjne o profesjonalnej jakości dzięki temu potężnemu zestawowi głośnomówiącemu.Plug and play Wyjątkowe mikrofony ZoomTalk Krystalicznie czysty dźwięk Możesz podłączyć do dowolnego urządzenia i być gotowym do prowadzenia rozmów w kilka sekund. Pracuje najlepiej, gdy w pomieszczeniu znajduje się maksymalnie 15 osób. Cyfrowe przetwarzanie dźwięku umożliwia prowadzenie krystalicznie czystych rozmów i filtruje dźwięki otoczenia. Twoje rozmowy będą brzmiały żywo i realistycznie dzięki dźwiękowi HD. Zapomnij o echo, dźwięku otoczenia i zakłóceniach mikrofony ZoomTalk koncentrują się na rozmówcach i pobierają tylko ich głos.
Ten zestaw głośnomówiący to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Dzięki niemu łatwo i szybko będziesz mógł prowadzić rozmowy konferencyjne o profesjonalnej jakości. Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy zdalnie, Speak810 UC Speaker zapewnia doskonałą jakość dźwięku i sprawia, że rozmowy są klarowne i zrozumiałe. Zestaw jest łatwy w obsłudze - wystarczy go podłączyć do dowolnego urządzenia i jesteś gotowy do prowadzenia rozmów. Dzięki technologii ZoomTalk gwarantuje on krystalicznie czysty dźwięk i eliminuje dźwięki otoczenia, echo oraz zakłócenia. Zestaw jest idealny do użycia w pomieszczeniach, w których przebywa maksymalnie 15 osób. Nie wahaj się, wybierz Speak810 UC Speaker i zyskaj pewność, że Twoje rozmowy będą brzmiały profesjonalnie i zawsze będziesz dobrze słyszany.
Najlepsza jakość dźwięku
Z Speak810 UC Speaker możesz być pewien, że Twoje rozmowy będą brzmiały czysto i wyraźnie. Dzięki technologii HD Sound, każdy szczegół dźwięku jest odtwarzany w sposób realistyczny. Mikrofony ZoomTalk skupiają się na rozmówcach i eliminują dźwięki otoczenia, co pozwala na klarowną komunikację.
Łatwość obsługi
Speak810 UC Speaker to zestaw Plug and Play, który można szybko i łatwo podłączyć do dowolnego urządzenia. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy pracujesz zdalnie, możesz być gotowy do prowadzenia rozmów w zaledwie kilka sekund.
Idealny do małych grup
Zestaw Speak810 UC Speaker najlepiej sprawdza się, gdy w pomieszczeniu znajduje się maksymalnie 15 osób. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem do małych spotkań i konferencji.
Speak810 UC Speaker to niezawodne narzędzie do prowadzenia rozmów konferencyjnych. Dzięki temu zestawowi głośnomówiącemu będziesz mógł cieszyć się doskonałą jakością dźwięku i łatwością obsługi. Zestaw Plug and Play pozwala na szybkie podłączenie do dowolnego urządzenia, dzięki czemu jesteś gotowy do prowadzenia rozmów w zaledwie kilka sekund. Mikrofony ZoomTalk skupiają się na rozmówcach i eliminują dźwięki otoczenia, zapewniając czysty i wyraźny dźwięk. Speak810 UC Speaker zapewnia realistyczne i żywe brzmienie dzięki technologii HD Sound. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy pracujesz zdalnie, ten zestaw głośnomówiący sprawia, że Twoje rozmowy są wygodne i bezproblemowe. Wybierz Speak810 UC Speaker i ciesz się profesjonalną jakością dźwięku podczas każdej konferencji.

Speak810 UC Speaker

Producent: Jabra

Właściwości

 • Opis JABRA SPEAK 810Prowadź rozmowy konferencyjne o profesjonalnej jakości dzięki temu potężnemu zestawowi głośnomówiącemu.  - Plug and play - Wyjątkowe mikrofony ZoomTalk™ - Krystalicznie czysty dźwiękMożesz podłączyć do dowolnego urządzenia i być gotowym do prowadzenia rozmów w kilka sekund. Pracuje najlepiej, gdy w pomieszczeniu znajduje się maksymalnie 15 osób.Cyfrowe przetwarzanie dźwięku umożliwia prowadzenie krystalicznie czystych rozmów i filtruje dźwięki otoczenia. Twoje rozmowy będą brzmiały żywo i realistycznie dzięki dźwiękowi HD.Zapomnij o echo, dźwięku otoczenia i zakłóceniach – mikrofony ZoomTalk™ koncentrują się na rozmówcach i pobierają tylko ich głos. 
 • Przeznaczenie (słuchawki) Telefonia komórkowa
 • Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
 • Złącza 3,5 mm minijack
 • Złącza 1 x USB 2.0
 • Dźwięk (słuchawki) Stereo
 • Kontrola dźwięku Regulacja głośności
 • Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia
 • Funkcje bluetooth A2DP (Transmisja stereo)
 • Mikrofon Tak
 • Kolor (wyliczeniowy) Czarny
 • Pozostałe parametry
Parametry
Kod producenta
7810-209
Producent
Jabra
EAN
706487016229
Stan
Nowy
Opinie
0.00 /5
(ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania