logo STYLEM
Komputery
Peryferia komputerowe
Telefony i Akcesoria
RTV i AGD
Fotografia

Papier Photo Glossy A3+ 20 arkuszy 200g/mkw

0.00
z 0 ocen
Producent: EPSON | Kod producenta: C13S042535 | Indeks: 106806
Kod producenta
C13S042535
EAN
8715946529202
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
1.12
Stan
Nowy
Ostatnie sztuki
146.52 zł
Liczba sztuk:
z 5 sztuk
dodaj
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
Opis
Photo Paper Glossy - A3+ - 20 Arkuszy Zdjęcia przypominają nam o wyjątkowych i szczęśliwych chwilach, dlatego warto utrwalić ich urok na tym błyszczącym papierze fotograficznym w przystępnej cenie. Nie szukaj dłużej na tym niedrogim, ale wysokiej jakości papierze fotograficznym wydrukujesz wszystkie ulubione zdjęcia. Fantastycznie wyglądające, niedrogie zdjęcia Co powiesz na papier fotograficzny o niezawodnej jakości, na którego cenę nie można narzekać? Wykorzystaj wszystkie zalety tego powlekanego żywicą papieru o gramaturze 200 g/m, dzięki któremu można osiągnąć znakomite efekty przy zaskakująco małych kosztach. Ciesz się możliwością drukowania zdjęć w dowolnej chwili. Pokaż najbliższym pełne życia fotografie utrwalone na tym niedrogim, błyszczącym papierze fotograficznym. Najlepsze połączenie Ciesz się żywymi kolorami, pięknymi odcieniami i niezwykłą szczegółowością, korzystając z papierów i atramentów firmy Epson. Ten papier został opracowany specjalnie pod kątem atramentów i drukarek firmy Epson w celu uzyskania najlepszej możliwej jakości. Oznacza to, że wszystko na zdjęciach będzie takie jak w rzeczywistości z naturalnymi kolorami, płynnymi przejściami tonalnymi, realistycznymi odcieniami skóry i nie tylko. Do każdej drukarki Nasze papiery fotograficzne dają znakomite rezultaty we współpracy z drukarkami i atramentami innych producentów, więc każdy może korzystać ze specjalistycznej wiedzy firmy Epson.
Ciesz się możliwością drukowania zdjęć w dowolnej chwili. Pokaż najbliższym pełne życia fotografie utrwalone na tym niedrogim, błyszczącym papierze fotograficznym. Najlepsze połączenie Ciesz się żywymi kolorami, pięknymi odcieniami i niezwykłą szczegółowością, korzystając z papierów i atramentów firmy Epson. Ten papier został opracowany specjalnie pod kątem atramentów i drukarek firmy Epson w celu uzyskania najlepszej możliwej jakości. Oznacza to, że wszystko na zdjęciach będzie takie jak w rzeczywistości z naturalnymi kolorami, płynnymi przejściami tonalnymi, realistycznymi odcieniami skóry i nie tylko. Do każdej drukarki Nasze papiery fotograficzne dają znakomite rezultaty we współpracy z drukarkami i atramentami innych producentów, więc każdy może korzystać ze specjalistycznej wiedzy firmy Epson.
Zatrzymaj chwile życia
Nasz papier fotograficzny sprawi, że utrwalisz najpiękniejsze chwile życia w sposób niezwykle realistyczny i piękny. Pozwól, by Twoje zdjęcia ożyły na papierze!
Doskonała jakość w przystępnej cenie
Dzięki papierowi Epson możesz cieszyć się wyjątkową jakością zdjęć bez obawy o wysokie koszty. Uzyskasz nieskazitelne kolory i najdrobniejszy szczegół w najbardziej przystępnej cenie na rynku!
Gwarancja satysfakcji
Nasz papier fotograficzny spełni wszystkie Twoje oczekiwania i zapewni niezapomniane wrażenia z oglądania wydrukowanych fotografii. Ciesz się każdym drobnym detalem na papierze Epson!
Ten papier został opracowany specjalnie pod kątem atramentów i drukarek firmy Epson w celu uzyskania najlepszej możliwej jakości. Oznacza to, że wszystko na zdjęciach będzie takie jak w rzeczywistości z naturalnymi kolorami, płynnymi przejściami tonalnymi, realistycznymi odcieniami skóry i nie tylko. Do każdej drukarki Nasze papiery fotograficzne dają znakomite rezultaty we współpracy z drukarkami i atramentami innych producentów, więc każdy może korzystać ze specjalistycznej wiedzy firmy Epson.

Papier Photo Glossy A3+ 20 arkuszy 200g/mkw

Producent: Epson

Właściwości

  • Opis Photo Paper Glossy - A3+ - 20 Arkuszy Zdjęcia przypominają nam o wyjątkowych i szczęśliwych chwilach, dlatego warto utrwalić ich urok na tym błyszczącym papierze fotograficznym w przystępnej cenie. Nie szukaj dłużej na tym niedrogim, ale wysokiej jakości papierze fotograficznym wydrukujesz wszystkie ulubione zdjęcia. Fantastycznie wyglądające, niedrogie zdjęcia Co powiesz na papier fotograficzny o niezawodnej jakości, na którego cenę nie można narzekać? Wykorzystaj wszystkie zalety tego powlekanego żywicą papieru o gramaturze 200 g/m, dzięki któremu można osiągnąć znakomite efekty przy zaskakująco małych kosztach. Ciesz się możliwością drukowania zdjęć w dowolnej chwili. Pokaż najbliższym pełne życia fotografie utrwalone na tym niedrogim, błyszczącym papierze fotograficznym. Najlepsze połączenie Ciesz się żywymi kolorami, pięknymi odcieniami i niezwykłą szczegółowością, korzystając z papierów i atramentów firmy Epson. Ten papier został opracowany specjalnie pod kątem atramentów i drukarek firmy Epson w celu uzyskania najlepszej możliwej jakości. Oznacza to, że wszystko na zdjęciach będzie takie jak w rzeczywistości z naturalnymi kolorami, płynnymi przejściami tonalnymi, realistycznymi odcieniami skóry i nie tylko. Do każdej drukarki Nasze papiery fotograficzne dają znakomite rezultaty we współpracy z drukarkami i atramentami innych producentów, więc każdy może korzystać ze specjalistycznej wiedzy firmy Epson.
  • Rodzaj nośnika (papieru) Papier fotograficzny
  • Rodzaj nośnika (papieru) Papier
  • Format (drukarki / papieru) A3+
  • Ilość arkuszy 20
  • Gramatura papieru 2 200
Parametry
Kod producenta
C13S042535
EAN
8715946529202
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
1.12
Stan
Nowy
Marka
Inna
Opinie
0.00 /5
(ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania