logo STYLEM
Telefony i Akcesoria
Komputery
Peryferia komputerowe
RTV i AGD
Fotografia

Mop parowy CLEANTENSO 1200 W LEIFHEIT

0.00
z 0 ocen
Producent: LEIFHEIT | Indeks: 36152
Marka
CleanTenso
Model
Leifheit
Kolor dominujący
biały
EAN
4006501119100
Niedostępny
555.90 zł
dodaj
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
Opis
Mop parowy CLEANTENSO to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na skuteczne i szybkie czyszczenie powierzchni. Urządzenie wytwarza gorącą parę wodną, która rozprowadzana jest przez 6 dysz, zabijając nawet do 99,99% bakterii i zarazków. Dzięki temu, że mop gotowy jest do pracy w ciągu 30 sekund, można szybko i skutecznie posprzątać dowolne pomieszczenie.
Urządzenie wyposażone jest w pojemnik na wodę o pojemności 550 ml, który wystarcza na 40 minut sprzątania. Posiada również płynną regulację ilości pary w zależności od rodzaju podłogi oraz nakładkę z mikrofibry, która może być prana w pralce w temp. 60˚C. W urządzeniu zastosowano filtr wody oraz nasadkę do odświeżania dywanów.
CLEANTENSO - skuteczne i łatwe w obsłudze rozwiązanie
CLEANTENSO to mop parowy, który pozwala na skuteczne i szybkie czyszczenie powierzchni. Dzięki gorącej parze wodnej zabija nawet do 99,99% bakterii i zarazków, gwarantując czystość i higienę. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i posiada wiele funkcji ułatwiających codzienne sprzątanie.
Bezpieczeństwo użytkowania
CLEANTENSO został wyposażony w automatyczną kontrolkę braku wody oraz podgrzewania, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo, regulowany przepływ pary oraz sterowanie za pomocą uchwytu umożliwiają precyzyjne ustawienie urządzenia według potrzeb.
Skuteczne czyszczenie i łatwa konserwacja
CLEANTENSO posiada wiele funkcji ułatwiających codzienne sprzątanie, takich jak płynna regulacja ilości pary w zależności od rodzaju podłogi, czy nakładka z mikrofibry, która może być prana w pralce w temp. 60˚C. Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w nasadkę do odświeżania dywanów oraz filtr wody, co zapewnia skuteczne czyszczenie.
CLEANTENSO to nie tylko skuteczne, ale również łatwe w obsłudze urządzenie. Składany drążek ułatwia nie tylko przechowywanie, ale również transport, a automatyczna kontrolka braku wody czy podgrzewania zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Sterowanie jest proste i intuicyjne, a regulowany przepływ pary oraz sterowanie za pomocą uchwytu umożliwiają precyzyjne ustawienie urządzenia według potrzeb.

Mop parowy CleanTenso Leifheit

Producent: LEIFHEIT

Parametry
Marka
CleanTenso
Model
Leifheit
Kolor dominujący
biały
EAN
4006501119100
Moc
1200
Zasilanie
sieciowe
Typ
mop parowy
Maksymalne ciśnienie pary
1
Pojemność
0.55
Długość przewodu sieciowego
6.5
Czas podgrzewania wody
1
Wydajność powierzchniowa
123
Stan
Nowy
Kod producenta
11910
Opinie
0.00 /5
(ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania