logo STYLEM
Komputery
Peryferia komputerowe
Telefony i Akcesoria
RTV i AGD
Fotografia

Karta Ultra microSDXC 512GB 150MB/s A1 + Adapter SD

0.00
z 0 ocen
Producent: SANDISK | Kod producenta: SDSQUAC-512G-GN6MA | Indeks: 210787
Producent
SanDisk
Pojemność karty
512
Kod producenta
SDSQUAC-512G-GN6MA
EAN
0619659200572
Dostępny
207.17 zł
Liczba sztuk:
z 43 sztuk
dodaj
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
Opis
Karta SanDisk Ultra microSD UHS-I pozwala zapisywać, nagrywać i udostępniać więcej plików niż kiedykolwiek wcześniej. Karta microSD SanDisk Ultra o pojemności 512GB mieści jeszcze więcej godzin filmów w jakości Full HD oraz oferuje prędkość przesyłania wynoszącą nawet do 150 MB/s, dzięki czemu możesz szybko przesyłać dane. Karta jest idealnie dostosowana do smartfonów i tabletów z systemem Android, a dzięki klasie wydajności A1 aplikacje ładują się szybciej. Duża prędkość transferu pozwala na przesyłanie nawet do 1000 zdjęć na minutę. Nagrywaj i zapisuj jeszcze więcej godzin nagrań w jakości Full HD Dzięki pojemności 512GB możesz przechowywać jeszcze więcej godzin filmów Full HD4 i wciąż mieć dość miejsca na filmy, zdjęcia, muzykę i inne pliki, które zapisujesz, nagrywasz i udostępniasz.Szybsze ładowanie aplikacji dzięki klasie wydajności A1Karta SanDisk Ultra microSD o klasie A1 jest zoptymalizowana pod kątem obsługi aplikacji, aby były one uruchamiane i obsługiwane szybciej, dzięki czemu korzystanie ze smartfona jest przyjemniejsze.Aplikacja SanDisk Memory Zone umożliwiająca łatwe zarządzanie plikamiDostępna w sklepie Google Play aplikacja SanDisk Memory Zone pozwala na przeglądanie, przesyłanie i wykonywanie kopii zapasowych plików z telefonu w jednym miejscu. Umożliwia również automatyczne przesyłanie plików z Twojego urządzenia na dysk, aby zwolnić miejsce w pamięci. Oprogramowanie należy pobrac osobno.
Tekst kontynuujący opis karty SanDisk Ultra microSDXC 512GB 150MB/s A1 + Adapter SD.
Niesamowita pojemność
Zapomnij o problemach z brakiem miejsca na swoje pliki. Karta SanDisk Ultra microSDXC 512GB może pomieścić nawet więcej godzin filmów w jakości Full HD.
Szybki transfer danych
Dzięki prędkości przesyłania wynoszącej nawet do 150 MB/s, karta SanDisk Ultra microSDXC 512GB umożliwia szybki i wydajny transfer danych z i do urządzeń.
Optymalizowana pod kątem aplikacji
Klasa wydajności A1 sprawia, że aplikacje na twoim smartfonie będą uruchamiane i obsługiwane szybciej. Korzystanie z urządzenia stanie się jeszcze bardziej przyjemne.
Kolejny tekst kontynuujący opis karty SanDisk Ultra microSDXC 512GB 150MB/s A1 + Adapter SD.

Karta Ultra microSDXC 512GB 150MB/s A1 + Adapter SD

Producent: SanDisk

Właściwości

 • Opis Karta SanDisk Ultra microSD UHS-I pozwala zapisywać, nagrywać i udostępniać więcej plików niż kiedykolwiek wcześniej. Karta microSD SanDisk Ultra o pojemności 512GB mieści jeszcze więcej godzin filmów w jakości Full HD oraz oferuje prędkość przesyłania wynoszącą nawet do 150 MB/s, dzięki czemu możesz szybko przesyłać dane. Karta jest idealnie dostosowana do smartfonów i tabletów z systemem Android, a dzięki klasie wydajności A1 aplikacje ładują się szybciej. Duża prędkość transferu pozwala na przesyłanie nawet do 1000 zdjęć na minutę. Nagrywaj i zapisuj jeszcze więcej godzin nagrań w jakości Full HD  Dzięki pojemności 512GB możesz przechowywać jeszcze więcej godzin filmów Full HD4 i wciąż mieć dość miejsca na filmy, zdjęcia, muzykę i inne pliki, które zapisujesz, nagrywasz i udostępniasz.Szybsze ładowanie aplikacji dzięki klasie wydajności A1Karta SanDisk Ultra microSD o klasie A1 jest zoptymalizowana pod kątem obsługi aplikacji, aby były one uruchamiane i obsługiwane szybciej, dzięki czemu korzystanie ze smartfona jest przyjemniejsze.Aplikacja SanDisk Memory Zone umożliwiająca łatwe zarządzanie plikamiDostępna w sklepie Google Play aplikacja SanDisk Memory Zone pozwala na przeglądanie, przesyłanie i wykonywanie kopii zapasowych plików z telefonu w jednym miejscu. Umożliwia również automatyczne przesyłanie plików z Twojego urządzenia na dysk, aby zwolnić miejsce w pamięci. Oprogramowanie należy pobrac osobno.
 • Pojemność pamięci flash 512
 • Typ kart pamięci microSD
 • Prędkość odczytu 150
 • Klasa pamięci Class10
 • Klasa pamięci U1 (UHS speed class 1)
 • Klasa pamięci A1
 • Standard pamięci SD / CF SDXC ( > 32GB)
 • Standard pamięci SD / CF UHS-I
 • Adapter (dla kart pamięci) do SD
 • Czytnik USB (karty pamięci) Nie
 • Pozostałe parametry
Parametry
Producent
SanDisk
Pojemność karty
512
Kod producenta
SDSQUAC-512G-GN6MA
EAN
0619659200572
Model
SDSQUAC-512G-GN6MA
Typ karty
SDXC
Format karty
microSD
Klasy prędkości
A1
C10
U1
Maksymalna prędkość odczytu
150
Maksymalna prędkość zapisu
25
Dołączony adapter
tak
Stan
Nowy
Opinie
0.00 /5
(ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania