logo STYLEM
Telefony i Akcesoria
Komputery
Peryferia komputerowe
RTV i AGD
Fotografia

Kabel DIGITUS połączeniowy hybrydowy AOC HDMI 2.0 Premium High Speed Ethernet 4K60Hz UHD HDMI A/HDMI A M/M czarny 20m

0.00
z 0 ocen
Producent: DIGITUS | Kod producenta: AK-330125-200-S | Indeks: 49953
Stan
Nowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
1
Kod producenta
4016032462057
Producent
inny
Ostatnie sztuki
256.43 zł
Liczba sztuk:
z 2 sztuk
dodaj
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
Opis
Kabel połączeniowy hybrydowy AOC HDMI 2.0 Premium HighSpeed 4K/60Hz UHD HDMI A/HDMI A M/M czarny 20m to idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie wysoką jakość obrazu i dźwięku. Dzięki hybrydowej strukturze kabli miedzianych i światłowodowych, kabel umożliwia przepustowość do 18 Gb/s przy pełnym spektrum sygnału HDMI. Jest to rozwiązanie idealne do kina domowego, sal konferencyjnych lub innych zespołów przewodów wideo. Hybrydowy kabel światłowodowy eliminuje również podatność na zakłócenia elektromagnetyczne, dzięki czemu zapewnia bezstratną transmisję na całej długości kabla.
Ten aktywny hybrydowy kabel światłowodowy HDMI AOC jest idealny do przesyłania nieskompresowanego obrazu i dźwięku z dużą przepustowością na większe odległości. Hybrydowa struktura składająca się z przewodów miedzianych i światłowodowych eliminuje zakłócenia elektromagnetyczne, zapewniając bezstratną transmisję na całej długości kabla, z rozdzielczością UHD do 4K/60 Hz i przepustowością do 18 Gb/s. Ze względu na zastosowanie przewodów optycznych (włókna szklanego) średnica tego aktywnego kabla jest niewielka i charakteryzuje się bardzo małymi promieniami gięcia i niską masą własną. Idealne do użytku w domu, pomieszczeniach przeznaczonych na spotkania biznesowe lub salach konferencyjnych oraz w budynkach, które stanowią tylko niektóre obszary zastosowania. Łatwa instalacja odbywa się za pomocą funkcji Plug and Play, podłącz i od razu ciesz się najwyższą jakością obrazu.
Idealny do wymagających zastosowań
Kabel połączeniowy hybrydowy AOC HDMI 2.0 Premium HighSpeed 4K/60Hz UHD HDMI A/HDMI A M/M czarny 20m to urządzenie idealne dla użytkowników, którzy wymagają wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Dzięki hybrydowej strukturze kabli miedzianych i światłowodowych, kabel umożliwia przepustowość do 18 Gb/s przy pełnym spektrum sygnału HDMI. Jest to rozwiązanie idealne do kina domowego, sal konferencyjnych lub innych zespołów przewodów wideo.
Bezstratna transmisja na całej długości kabla
Kabel połączeniowy hybrydowy AOC HDMI 2.0 Premium HighSpeed 4K/60Hz UHD HDMI A/HDMI A M/M czarny 20m to urządzenie, które zapewnia bezstratną transmisję na całej długości kabla, z rozdzielczością UHD do 4K/60 Hz i przepustowością do 18 Gb/s. Ze względu na zastosowanie przewodów optycznych (włókna szklanego) średnica tego aktywnego kabla jest niewielka i charakteryzuje się bardzo małymi promieniami gięcia i niską masą własną.
Kabel o wysokiej wytrzymałości
Kabel połączeniowy hybrydowy AOC HDMI 2.0 Premium HighSpeed 4K/60Hz UHD HDMI A/HDMI A M/M czarny 20m to urządzenie, które charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na zrywanie i bardzo dobrą jakością transferu nieskompresowanych treści audio i wideo na większe odległości. Jest to rozwiązanie idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort przesyłania obrazu i dźwięku o wysokiej jakości.
Kabel połączeniowy hybrydowy AOC HDMI 2.0 Premium HighSpeed 4K/60Hz UHD HDMI A/HDMI A M/M czarny 20m to urządzenie, które charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na zrywanie i bardzo dobrą jakością transferu nieskompresowanych treści audio i wideo na większe odległości. Wykorzystanie najnowocześniejszej technologii chipowej umożliwia przesyłanie pełnego zakresu sygnału HDMI i obsługę CED, EDID z bardzo niskim opóźnieniem i bez kompresji. Jest to rozwiązanie idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort przesyłania obrazu i dźwięku o wysokiej jakości.

Kabel połączeniowy hybrydowy AOC HDMI 2.0 Premium HighSpeed 4K/60Hz UHD HDMI A/HDMI A M/M czarny 20m

Producent: Digitus

Właściwości

 • Opis Kabel HDMI A/HDMI A M/M czarny 20m HDMI Hybrydowy Premium HighSpeed z Ethernetem 4K Transmisja nieskompresowanych sygnałów wideo i audio na 20 m w rozdzielczości UHD 4K z przepustowością 18 Gb/s. Aktywny kabel HDMI z technologią ACO ma hybrydową strukturę kabli miedzianych i światłowodowych, umożliwiając przepustowość do 18 Gb/s przy pełnym spektrum sygnału HDMI Dzięki najnowszej technologii chipowej i braku podatności na zakłócenia elektromagnetyczne kabel idealnie nadaje się do kina domowego, sal konferencyjnych lub innych zespołów przewodów wideo Inne zalety hybrydowych kabli światłowodowych to bardzo mały promień gięcia i niska waga, które nie mają wpływu na wysoką jakości obrazu i instalację plug & play Obsługiwane standardy obejmują: HDMI 2.0b, HDCP 2.2, HDR, ARC, DTS-HD Master Audio, CED, EDID, szerokokątny format kinowy 21:8, Dolby TrueHD, 32-kanałowe audio Elastyczny, a jednocześnie wytrzymały kabel charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na zrywanie i bardzo dobrą jakością transferu nieskompresowanych treści audio i wideo na większe odległości. Ten aktywny hybrydowy kabel światłowodowy HDMI AOC jest idealny do przesyłania nieskompresowanego obrazu i dźwięku z dużą przepustowością na większe odległości. Hybrydowa struktura składająca się z przewodów miedzianych i światłowodowych eliminuje zakłócenia elektromagnetyczne, zapewniając bezstratną transmisję na całej długości kabla, z rozdzielczością UHD do 4K/60 Hz i przepustowością do 18 Gb/s. Ze względu na zastosowanie przewodów optycznych (włókna szklanego) średnica tego aktywnego kabla jest niewielka i charakteryzuje się bardzo małymi promieniami gięcia i niską masą własną. Idealne do użytku w domu, pomieszczeniach przeznaczonych na spotkania biznesowe lub salach konferencyjnych oraz w budynkach, które stanowią tylko niektóre obszary zastosowania. Łatwa instalacja odbywa się za pomocą funkcji Plug and Play, podłącz i od razu ciesz się najwyższą jakością obrazu. Obsługiwane są liczne standardy, takie jak HDMI 2.0b, HDCP 2.2 lub HDR. Obszar audio obsługuje formaty ARC, DTS-HD Master Audio lub Dolby TrueHD, a także posiada wiele innych funkcji. Wykorzystanie najnowocześniejszej technologii chipowej umożliwia przesyłanie pełnego zakresu sygnału HDMI i obsługę CED, EDID z bardzo niskim opóźnieniem i bez kompresji.
 • Długość przewodu 20
 • Rodzaj kabla Kabel
 • Zastosowanie kabla/adaptera Wideo
 • Złącza #1 HDMI Typ A Męska
 • Złącza #2 HDMI Typ A Męska
 • Standard USB/HDMI (wywalić gdy nie dotyczy) HDMI Ultra HD 4K
 • Wymagania sprzętowe
 • Kolor (wyliczeniowy) Czarny
 • Wymiary
 • Waga 0.68
 • Akcesoria w zestawie
 • Pozostałe parametry Obsługa formatów do 4K przy 50/60 Hz Obsługa formatów do 4K 3D Szybkość transmisji sygnału do 18 Gb/s Obsługuje do 120 Hz w Full HD Obsługa 1080p 3D HFR (wysoka częstotliwość odświeżania 3D) Obsługa formatu YUV 4:4:4 HDCP 2.2, HDCP 1.4 HDMI 2.0b (kompatybilny wstecz) Obsługa Deep Color (30-bitowa głębia koloru) Obsługa wideo HDR (High Dynamic Range) Obsługa Audio Return Channel (ARC) (kanał powrotny audio) Obsługa Consumer Electronic Control (CEC) (interfejs szeregowy łączący sprzęt audio i wideo) Obsługa Lip-Sync (synchronizacja audio/wideo) Z kanałem Ethernet (HEC) Obsługa trybu Multi Stream Audio/Video Obsługa szerokokątnego formatu kinowego 21:9 32-kanałowa obsługa audio Obsługa Dolby TrueHD Obsługa 8-kanałowego LPCM, 192 kHz, możliwość odtwarzania 24-bitowych plików audio Obsługa DTS-HD Master Audio w postaci strumienia bitów Obsługa formatu Super Audio CD (DSD) Obsługa formatu DVD-Audio Obsługuje audio i wideo Blu-Ray Disc oraz HD-DVD Powierzchnia styku: pozłacany Osłona: Metalizowana obudowa Ekranowanie: Podwójne ekranowanie AOC - Active Optical Cable: true HDMI standardowe: Premium High Speed HDMI with Ethernet Rozdzielczość HDTV maks.: 4096 x 2560 pikseli, 60 Hz Standard HDTV: Ultra HD 4K
Parametry
Stan
Nowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
1
Kod producenta
4016032462057
Producent
inny
EAN
4016032462057
Opinie
0.00 /5
(ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania