logo STYLEM
Komputery
Peryferia komputerowe
Telefony i Akcesoria
RTV i AGD
Fotografia

Grill elektryczny ProfiGrill GK5011

0.00
z 0 ocen
Producent: AMICA | Kod producenta: 1191079 | Indeks: 232234
Stan
Nowy
Ostatnie sztuki
564.55 zł
Liczba sztuk:
z 5 sztuk
dodaj
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
Opis
Grill elektryczny ProfiGrill GK5011 Programy automatyczneChcesz zachwycić gości idealnie wypieczonym na grillu stekiem, hamburgerem czy kurczakiem? Skorzystaj z funkcjonalnych, gotowych programów, które automatycznie dostosują temperaturę do danej potrawy. Możesz spokojnie porozmawiać z zaproszonymi gośćmi będąc pewnym, że potrawa będzie idealnie smakować.Wybór stopnia wypieczenia stekaMedium, Well-done, Rare, a może Medium-Rare? Przygotuj steka tak, jak lubisz lub tak, jak lubią zaproszeni goście. Skorzystaj z praktycznej funkcji grilla, dzięki której wybierzesz jeden z czterech stopni wypieczenia steka. Wystarczy wybrać odpowiedni program na dotykowym panelu, by być pewnym idealnego efektu.Automatyczna regulacja temperaturyWybierz odpowiedni program i nie martw się o utrzymanie odpowiedniej temperatury. Grill z funkcją automatycznej regulacji sam ustala odpowiednią moc oraz temperaturę po wybraniu programu grillowania. Nie ma też obaw, że coś mogłoby się przypalić.Automatyczna regulacja czasu grillowaniaWystarczy, że wybierzesz program a grill przypilnuje, by przygotowywane przez ciebie potrawy były idealnie wypieczone. Urządzenie samo ustala czas pieczenia. Nie musisz ciągle zerkać na grillowane warzywa czy mięso. Po zakończeniu grillowania usłyszysz sygnał dźwiękowy, który będzie oznaczał, że danie jest już gotowe. Nieprzywierająca powierzchniaZnów coś przywarło? Nie w opiekaczach Amica! Płytki zostały pokryte zapobiegającą przywieraniu powłoką non-stick, by żaden składnik opiekanego dania nie przykleił się do powierzchni. Nawet roztopiony ser czy rozlane ciasto nie będą już problemem! A mniej przywierania to też mniej sprzątania. Sterowanie sensoroweIdealnie wypieczone potrawy na grillu będą zawsze docenione przez gości. Grill z wygodnym i intuicyjnym panelem dotykowym to gwarancja smacznych potraw. Wystarczy wybrać odpowiedni program na szklanym ekranie i cieszyć się spotkaniem ze znajomymi lub rodziną. Praktyczne rozwiązanie ułatwia też konserwację urządzenia. Pozbawiony pokręteł panel wystarczy przetrzeć ściereczką, by był perfekcyjnie czysty.
Grill elektryczny ProfiGrill GK5011 Programy automatyczneCont. Chcesz zachwycić gości idealnie wypieczonym na grillu stekiem, hamburgerem czy kurczakiem? Skorzystaj z funkcjonalnych, gotowych programów, które automatycznie dostosują temperaturę do danej potrawy. Możesz spokojnie porozmawiać z zaproszonymi gośćmi będąc pewnym, że potrawa będzie idealnie smakować.Wybór stopnia wypieczenia stekaMedium, Well-done, Rare, a może Medium-Rare? Przygotuj steka tak, jak lubisz lub tak, jak lubią zaproszeni goście. Skorzystaj z praktycznej funkcji grilla, dzięki której wybierzesz jeden z czterech stopni wypieczenia steka. Wystarczy wybrać odpowiedni program na dotykowym panelu, by być pewnym idealnego efektu.Automatyczna regulacja temperaturyWybierz odpowiedni program i nie martw się o utrzymanie odpowiedniej temperatury. Grill z funkcją automatycznej regulacji sam ustala odpowiednią moc oraz temperaturę po wybraniu programu grillowania. Nie ma też obaw, że coś mogłoby się przypalić.Automatyczna regulacja czasu grillowaniaWystarczy, że wybierzesz program a grill przypilnuje, by przygotowywane przez ciebie potrawy były idealnie wypieczone. Urządzenie samo ustala czas pieczenia. Nie musisz ciągle zerkać na grillowane warzywa czy mięso. Po zakończeniu grillowania usłyszysz sygnał dźwiękowy, który będzie oznaczał, że danie jest już gotowe. Nieprzywierająca powierzchniaZnów coś przywarło? Nie w opiekaczach Amica! Płytki zostały pokryte zapobiegającą przywieraniu powłoką non-stick, by żaden składnik opiekanego dania nie przykleił się do powierzchni. Nawet roztopiony ser czy rozlane ciasto nie będą już problemem! A mniej przywierania to też mniej sprzątania. Sterowanie sensoroweIdealnie wypieczone potrawy na grillu będą zawsze docenione przez gości. Grill z wygodnym i intuicyjnym panelem dotykowym to gwarancja smacznych potraw. Wystarczy wybrać odpowiedni program na szklanym ekranie i cieszyć się spotkaniem ze znajomymi lub rodziną. Praktyczne rozwiązanie ułatwia też konserwację urządzenia. Pozbawiony pokręteł panel wystarczy przetrzeć ściereczką, by był perfekcyjnie czysty.
Trwałe i wydajne
Grill elektryczny ProfiGrill GK5011 to urządzenie o niezwykłej trwałości i wydajności. Dzięki solidnym materiałom, zastosowanym w produkcji, grill będzie służył przez wiele lat. Ponadto, wydajny silnik o mocy 2000 W zapewni szybkie i równomierne grillowanie potraw.
Łatwy w obsłudze
ProfiGrill GK5011 został zaprojektowany tak, aby jego obsługa była jak najprostsza i intuicyjna. Dzięki panelowi dotykowemu i programom automatycznym, grillowanie staje się łatwe i przyjemne. Wystarczy wybrać odpowiedni program na ekranie, a grill sam dostosuje temperaturę i czas pieczenia do danej potrawy.
Praktyczne rozwiązania
Grill elektryczny ProfiGrill GK5011 został wyposażony w wiele praktycznych rozwiązań, które ułatwią korzystanie z urządzenia. Nieprzywierająca powierzchnia płytek zapobiega przywieraniu składników, co ułatwia czyszczenie. Ponadto, panel dotykowy jest łatwy w konserwacji, a długi przewód zasilający daje swobodę w ustawianiu grillu w odpowiednim miejscu.
Grill elektryczny ProfiGrill GK5011 Programy automatyczneContCont. Chcesz zachwycić gości idealnie wypieczonym na grillu stekiem, hamburgerem czy kurczakiem? Skorzystaj z funkcjonalnych, gotowych programów, które automatycznie dostosują temperaturę do danej potrawy. Możesz spokojnie porozmawiać z zaproszonymi gośćmi będąc pewnym, że potrawa będzie idealnie smakować.Wybór stopnia wypieczenia stekaMedium, Well-done, Rare, a może Medium-Rare? Przygotuj steka tak, jak lubisz lub tak, jak lubią zaproszeni goście. Skorzystaj z praktycznej funkcji grilla, dzięki której wybierzesz jeden z czterech stopni wypieczenia steka. Wystarczy wybrać odpowiedni program na dotykowym panelu, by być pewnym idealnego efektu.Automatyczna regulacja temperaturyWybierz odpowiedni program i nie martw się o utrzymanie odpowiedniej temperatury. Grill z funkcją automatycznej regulacji sam ustala odpowiednią moc oraz temperaturę po wybraniu programu grillowania. Nie ma też obaw, że coś mogłoby się przypalić.Automatyczna regulacja czasu grillowaniaWystarczy, że wybierzesz program a grill przypilnuje, by przygotowywane przez ciebie potrawy były idealnie wypieczone. Urządzenie samo ustala czas pieczenia. Nie musisz ciągle zerkać na grillowane warzywa czy mięso. Po zakończeniu grillowania usłyszysz sygnał dźwiękowy, który będzie oznaczał, że danie jest już gotowe. Nieprzywierająca powierzchniaZnów coś przywarło? Nie w opiekaczach Amica! Płytki zostały pokryte zapobiegającą przywieraniu powłoką non-stick, by żaden składnik opiekanego dania nie przykleił się do powierzchni. Nawet roztopiony ser czy rozlane ciasto nie będą już problemem! A mniej przywierania to też mniej sprzątania. Sterowanie sensoroweIdealnie wypieczone potrawy na grillu będą zawsze docenione przez gości. Grill z wygodnym i intuicyjnym panelem dotykowym to gwarancja smacznych potraw. Wystarczy wybrać odpowiedni program na szklanym ekranie i cieszyć się spotkaniem ze znajomymi lub rodziną. Praktyczne rozwiązanie ułatwia też konserwację urządzenia. Pozbawiony pokręteł panel wystarczy przetrzeć ściereczką, by był perfekcyjnie czysty.

Grill elektryczny ProfiGrill GK5011

Producent: Amica

Właściwości

 • Opis Grill elektryczny ProfiGrill GK5011 Programy automatyczneChcesz zachwycić gości idealnie wypieczonym na grillu stekiem, hamburgerem czy kurczakiem? Skorzystaj z funkcjonalnych, gotowych programów, które automatycznie dostosują temperaturę do danej potrawy. Możesz spokojnie porozmawiać z zaproszonymi gośćmi będąc pewnym, że potrawa będzie idealnie smakować.Wybór stopnia wypieczenia stekaMedium, Well-done, Rare, a może Medium-Rare? Przygotuj steka tak, jak lubisz lub tak, jak lubią zaproszeni goście. Skorzystaj z praktycznej funkcji grilla, dzięki której wybierzesz jeden z czterech stopni wypieczenia steka. Wystarczy wybrać odpowiedni program na dotykowym panelu, by być pewnym idealnego efektu.Automatyczna regulacja temperaturyWybierz odpowiedni program i nie martw się o utrzymanie odpowiedniej temperatury. Grill z funkcją automatycznej regulacji sam ustala odpowiednią moc oraz temperaturę po wybraniu programu grillowania. Nie ma też obaw, że coś mogłoby się przypalić.Automatyczna regulacja czasu grillowaniaWystarczy, że wybierzesz program a grill przypilnuje, by przygotowywane przez ciebie potrawy były idealnie wypieczone. Urządzenie samo ustala czas pieczenia. Nie musisz ciągle zerkać na grillowane warzywa czy mięso. Po zakończeniu grillowania usłyszysz sygnał dźwiękowy, który będzie oznaczał, że danie jest już gotowe. Nieprzywierająca powierzchniaZnów coś przywarło? Nie w opiekaczach Amica! Płytki zostały pokryte zapobiegającą przywieraniu powłoką non-stick, by żaden składnik opiekanego dania nie przykleił się do powierzchni. Nawet roztopiony ser czy rozlane ciasto nie będą już problemem! A mniej przywierania to też mniej sprzątania. Sterowanie sensoroweIdealnie wypieczone potrawy na grillu będą zawsze docenione przez gości. Grill z wygodnym i intuicyjnym panelem dotykowym to gwarancja smacznych potraw. Wystarczy wybrać odpowiedni program na szklanym ekranie i cieszyć się spotkaniem ze znajomymi lub rodziną. Praktyczne rozwiązanie ułatwia też konserwację urządzenia. Pozbawiony pokręteł panel wystarczy przetrzeć ściereczką, by był perfekcyjnie czysty.
 • Rodzaj (opiekacz, grill itp.) Grill
 • Funkcje
 • Powłoka Nieprzywierająca
 • Moc 2000
 • Regulacja temperatury Tak
 • Lampka kontrolna Tak
 • Mycie w zmywarce Tak
 • Podstawa antypoślizgowa Tak
 • Długość przewodu zasilającego 0.85
 • Akcesoria w zestawie
 • Kolor AGD biały
 • Kolor AGD srebrny
 • Wymiary 16,6 x 36,5 x 37 cm
 • Waga 5.6
 • Pozostałe parametry
Parametry
Stan
Nowy
Opinie
0.00 /5
(ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania