logo STYLEM
Komputery
Peryferia komputerowe
Telefony i Akcesoria
RTV i AGD
Fotografia

EXPAND 30+ Speakephone Konferencje / Home work /

0.00
z 0 ocen
Producent: EPOS | Kod producenta: 5714708000259 | Indeks: 182575
Kod producenta
1000224
Marka
inna
EAN
0840064400251
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.452
Ostatnie sztuki
782.37 zł
Liczba sztuk:
z 2 sztuk
dodaj
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
Opis
EXPAND SP 30+ to spikerfon z wysokiej jakości głośnikiem oraz z 2 mikrofonami, który zapewnia najwyższą jakość dźwięku i klarowność mowy. Posiada kontrolę połączeń, interfejs USB-C wraz z adapterem USB-A oraz Bluetooth z NFC. Dodatkowo, klucz sprzętowy Bluetooth poszerza kompatybilność urządzenia. Jest certyfikowany do współpracy z rozwiązaniami wiodących producentów UC. Jego lepsza jakość rozmów konferencyjnych zastępuje głośniki i mikrofony wbudowane w komputer. Dzięki dźwiękowi o wyjątkowej jakości i dwóm mikrofonom, zapewnia możliwość dołączenia nawet 8 uczestników w jednej sali konferencyjnej. Natychmiastowo tworzenie konferencji jest możliwe w dowolnym miejscu dzięki lekkiej konstrukcji, możliwości wyboru połączenia Bluetooth 5.0 lub USB-C i podłączenia do trzech urządzeń oraz dostępowi asystenta głosowego za dotknięciem przycisku. Zapewnia wyjątkową jakość dźwięku podczas połączeń konferencyjnych, odtwarzania muzyki i multimediów. Jest wyposażony w system EPOS Sennheiser Voice Clarity, głośnik o bardzo niskim poziomie zniekształceń oraz mikrofony tłumiące echo i hałas, obsługiwane przez zaawansowane algorytmy DSP. W zestawie znajduje się klucz BTD 800 USB poszerzający kompatybilność urządzenia. Dzięki wiodącemu na rynku systemowi dupleks, rozmowa jest naturalna i umożliwia mówienie kilku osobom równocześnie. Spikerfon został wykonany z materiałów najwyższej jakości, posiada wygodnie zwijany kabel i etui na urządzenie wraz z akcesoriami. Możliwość dostępu do asystenta głosowego jest zapewniona za jednym dotknięciem. Czas rozmów sięga nawet 18 godzin, a ładowanie odbywa się kablem USB w zaledwie 3 godziny i 20 minut.
EXPAND SP 30+ to kontynuacja opisu produktu. Wielkość konferencji, jaką obsłuży spikerfon, wynosi do 8 uczestników. Posiada interfejs USB, Bluetooth oraz Btd 800. Jest certyfikowany do rozwiązań z zakresu Unified Communications. Wyposażony jest w 2 wbudowane mikrofony, typ mikrofonu to cyfrowy mems, a charakterystyka mikrofonu jest dookólna - 360 stopni. Pasmo przenoszenia mikrofonu wynosi 150-7,500 Hz, a pasmo przenoszenia głośnika to 100-20,000 Hz. Czas rozmowy spikerfonu sięga do 18 godzin, a czas ładowania wynosi 3,2 godziny. Rozmiar urządzenia to 120 x 37 mm, a jego waga wynosi 314 gram.
Lepsza jakość rozmów konferencyjnych
Opis na 500 znaków dotyczący lepszej jakości rozmów konferencyjnych.
Natychmiastowe tworzenie konferencji w dowolnym miejscu
Opis na 500 znaków dotyczący natychmiastowego tworzenia konferencji w dowolnym miejscu.
Doskonała jakość dźwięku
Opis na 500 znaków dotyczący doskonałej jakości dźwięku.
EXPAND SP 30+ to dalszy ciąg opisu produktu. Produkt zapewnia doskonałą jakość dźwięku podczas rozmów konferencyjnych, odtwarzania muzyki i multimediów. Dzięki systemowi EPOS Sennheiser Voice Clarity, głośnikowi o bardzo niskim poziomie zniekształceń oraz mikrofonom tłumiącym echo i hałas, obsługiwanym przez zaawansowane algorytmy DSP, dźwięk jest wyjątkowo czysty i klarowny. Spikerfon można podłączyć do trzech urządzeń za pomocą Bluetooth 5.0 lub USB-C. Dodatkowo posiada klucz sprzętowy Bluetooth, który poszerza kompatybilność urządzenia. Dzięki lekkiej konstrukcji można tworzyć konferencje w dowolnym miejscu, a asystent głosowy jest dostępny za dotknięciem przycisku. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości i wygodnie zwijanego kabla sprawia, że produkt jest doskonale wykonany. Dostęp do asystenta głosowego jest prosty i wygodny, a długi czas rozmów sięgający nawet 18 godzin zapewnia komfortową korzystanie. Dodatkowo, ładowanie spikerfonu odbywa się kablem USB w zaledwie 3 godziny i 20 minut.

EXPAND 30+ Speakephone Konferencje / Home work /

Producent: EPOS

Właściwości

 • Opis EXPAND SP 30+ - Spikerfon z wysokiej jakości głośnikiem oraz z 2 mikrofonami zapewnia najwyższą jakość dźwięku i klarowność mowy,  kontrola połączeń, interfejs USB-C wraz z adapterem USB-A oraz Bluetooth z NFC. Dodatkowo klucz sprzętowy Bluetooth poszerzający kompatybilność urządzenia. Certyfikowany do współpracy z rozwiązaniami wiodących producentów UC Lepsza jakość rozmów konferencyjnych zastępuje głośniki i mikrofony wbudowane w komputer. Dzięki dźwiękowi o wyjątkowej jakości i i dwóm mikrofonom zapewnia możliwość dołączenia nawet 8 uczestników w jednej sali konferencyjnej Natychmiastowe tworzenie konferencji w dowolnym miejscu dzięki lekkiej konstrukcji, możliwości wyboru połączenia Bluetooth 5.0 lub USB-C i podłączenia do trzech urządzeń oraz dostępowi asystenta głosowego za dotknięciem przycisku Wyjątkowa jakość dźwięku podczas połączeń konferencyjnych, odtwarzania muzyki i multimediów dzięki systemowi EPOS Sennheiser Voice Clarity, głośnikowi o bardzo niskim poziomie zniekształceń oraz mikrofonach tłumiących echo i hałas, obsługiwanych przez zaawansowane algorytmy DSP Na wyposażeniu klucz BTD 800 USB  poszerzający kompatybilność urządzenia Naturalna konwersacja dzięki wiodącemu na rynku systemowi dupleks, który umożliwia mówienie kilku osobom równocześnie Perfekcyjne wykonanie dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, wygodnie zwijanemu kablowi i  etui na urządzenie wraz z akcesoriami Dostęp do asystenta głosowego za jednym dotknięciem Długi czas rozmów sięgający nawet 18 godzin Wygodne ładowanie kablem USB w zaledwie 3 godziny i 20 minut
 • Przeznaczenie (słuchawki) Telewizja
 • Przeznaczenie (słuchawki) Call center
 • Przeznaczenie (słuchawki) Telefonia internetowa
 • Przeznaczenie (słuchawki) Telefonia komórkowa
 • Przeznaczenie (słuchawki) Gaming
 • Przeznaczenie (słuchawki) Nawigacja
 • Przeznaczenie (słuchawki) Muzyka
 • Technologie (słuchawki) Redukcja szumów
 • Technologie (słuchawki) Hands-free
 • Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
 • Złącza 1 x USB 1.1
 • Dźwięk (słuchawki) Mono
 • Kontrola dźwięku Brak
 • Mikrofon Tak
 • Mikrofon Wbudowany
 • Kolor (wyliczeniowy) Czarny
 • Akcesoria w zestawie
 • Pozostałe parametry Wielkość konferencji: do 8 uczestników Interfejs: USB + Bluetooth + Btd 800 Certyfikaty / przeznaczenie: Unnified communications Wbudowane mikrofony: 2 Typ mikrofonu: cyfrowy mems Charakterystyka mikrofonu: dookólna - 360 stopni Pasmo przenoszenia mikrofonu: 150 - 7,500 hz Pasmo przenoszenia głośnika: 100 - 20,000 hz Czas rozmowy: do 18 godzin Czas ładowania: 3,2 godziny Rozmiar: 120 x 37 mm Waga zestawu: 314 gram
Parametry
Kod producenta
1000224
Marka
inna
EAN
0840064400251
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.452
Stan
Nowy
Opinie
0.00 /5
(ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania