logo STYLEM
Komputery
Peryferia komputerowe
Telefony i Akcesoria
RTV i AGD
Fotografia

DIGITUS USB-C Card Reader 2 Port

0.00
z 0 ocen
Producent: DIGITUS | Kod producenta: DA-70333 | Indeks: 283878
Stan
Nowy
Ostatnie sztuki
97.00 zł
Liczba sztuk:
z 2 sztuk
dodaj
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
Opis
Najszybszy i najłatwiejszy sposób przesyłania zdjęć z aparatu cyfrowego do komputera. Czytnik kart SD DIGITUS USB-C umożliwia bardzo szybkie przesyłanie danych do komputera PC lub Mac. Istnieje możliwość używania kart pamięci UHS-II SD 4.0 i przesyłania danych z prędkością 300 Mb/s. Można przesyłać całe albumy zdjęć i pliki pomiędzy komputerem a kartą pamięci SD z prędkością do 300 MB/s. Obsługa następujących typów kart pamięci: SDXC, SDHC, SD, MMC, RS-MMC, Micro SDXC, Micro SD, Micro SDHC, UHS-II i UHS-I. Tryb UHS-II z prędkością do 300 Mbps, kompatybilność wsteczna z UHS-I. Obsługa Media-Copy i Hot-Swap. Obsługa hot-plugging i plug and play. Obsługa dwóch kart jednocześnie. Zasilanie przez USB. Obsługa Windows 11, 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP i Mac OS 10.x. Obudowa z wysokogatunkowego aluminium.
Czytnik kart SD DIGITUS USB-C to urządzenie umożliwiające bardzo szybkie przesyłanie danych z kart pamięci do komputera PC lub Mac. Dzięki obsłudze kart pamięci UHS-II SD 4.0, użytkownik może cieszyć się prędkością przesyłania danych sięgającą 300 Mb/s. To oznacza, że można przesyłać całe albumy zdjęć i duże pliki w bardzo krótkim czasie. Czytnik obsługuje wiele typów kart pamięci, w tym SDXC, SDHC, SD, MMC, RS-MMC, Micro SDXC, Micro SD, Micro SDHC, UHS-II i UHS-I. Dodatkowo, tryb UHS-II zapewnia kompatybilność wsteczną z kartami UHS-I. Czytnik kart jest wyposażony w funkcje Media-Copy i Hot-Swap, co znacznie ułatwia korzystanie z niego. Można również podłączyć dwie karty jednocześnie, co zwiększa efektywność pracy. Dodatkowym atutem jest zasilanie przez port USB, więc nie trzeba martwić się o dodatkowe źródło zasilania. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows (w tym Windows 11, 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP) oraz Mac OS 10.x. Całość wykonana jest z trwałego aluminium, co zapewnia wysoką jakość i estetyczny wygląd.
Najszybszy sposób przesyłania danych
Czytnik kart USB-C DIGITUS to najbardziej efektywny sposób przesyłania danych z kart pamięci do komputera. Dzięki obsłudze kart UHS-II SD 4.0, przesyłanie danych odbywa się z prędkością 300 Mb/s.
Wszechstronna kompatybilność
Czytnik obsługuje wiele typów kart pamięci, w tym SD, MMC, Micro SD i wiele innych. Można również podłączyć dwie karty jednocześnie, dzięki czemu można łatwo przenosić pliki pomiędzy nimi.
Solidna obudowa aluminiowa
Czytnik posiada obudowę z trwałego aluminium, co gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd, ale także wysoką trwałość. Dzięki temu można być pewnym, że urządzenie posłuży przez wiele lat.
Czytnik kart USB-C, 2-portowy UHS-II SD4.0 TF4.0 High Speed, aluminiowy, Szary, to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących szybkiego i wygodnego sposobu przesyłu danych z kart pamięci do komputera. Urządzenie obsługuje karty pamięci UHS-II SD 4.0, co oznacza, że dane mogą być przesyłane z prędkością sięgającą 300 Mb/s. To idealne rozwiązanie dla osób, które często pracują z dużymi plikami, takimi jak zdjęcia czy filmy. Czytnik jest kompatybilny z wieloma typami kart pamięci, w tym SDXC, SDHC, SD, MMC, RS-MMC, Micro SDXC, Micro SD, Micro SDHC, UHS-II i UHS-I. Można podłączyć dwie karty jednocześnie, co znacznie zwiększa wydajność pracy. Dodatkowo, czytnik obsługuje funkcje Media-Copy i Hot-Swap, co ułatwia korzystanie z niego. Zasilanie odbywa się przez port USB, co dodatkowo ułatwia korzystanie z urządzenia. Czytnik jest kompatybilny z systemami Windows (w tym najnowszymi wersjami) oraz Mac OS 10.x. Całość wykonana jest z trwałego aluminium, co gwarantuje wysoką jakość i estetyczny wygląd.

DIGITUS USB-C Card Reader 2 Port

Producent: DIGITUS

Parametry
Stan
Nowy
Opinie
0.00 /5
(ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania