logo STYLEM
Telefony i Akcesoria
Komputery
Peryferia komputerowe
RTV i AGD
Fotografia

DIGITUS DK-2533-01/3 Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 LC / LC OM3 1m, 15 LGW

0.00
z 0 ocen
Producent: DIGITUS | Kod producenta: DK-2533-01/3 | Indeks: 127180
Kod producenta
DK-2533-01/3
Producent
DIGITUS
EAN
4016032248859
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.15
Ostatnie sztuki
stara cena: 25.47 zł
23.75 zł
Liczba sztuk:
z 3 sztuk
dodaj
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
Opis

DIGITUS DK-2533-01/3 Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 LC / LC OM3 1m, 15 LGW

Producent: DIGITUS

Producent: DIGITUS; Klasa produktu: Kabel sieciowy (światłowodowy, patchcord); Długość: 1.000 metr; Typ okablowania: światłowód wielomodowy 50/125 (OM3); Typ wtyczki 1: LC duplex; Typ wtyczki 2: LC duplex; Maksymalna prędkość transmisji: 1000 Mb/s; Kolor: niebieski

Parametry
Kod producenta
DK-2533-01/3
Producent
DIGITUS
EAN
4016032248859
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.15
Stan
Nowy
Długość przewodu
1
Złącza
USB - inne złącze
Opinie
0.00 /5
(ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania