logo STYLEM
Komputery
Peryferia komputerowe
Telefony i Akcesoria
RTV i AGD
Fotografia

Urządzenia sieciowe QOLTEC

(100 ofert)
z 4

Szafa RACK Qoltec 19" | 12U | 600*635

Producent: Qoltec
EAN: 5901878544649
Szerokość: 60
Wysokość: 67
Stan: Nowy
Kod producenta: 54464
436,63
2 szt.
PROMOCJA

Szafa RACK Qoltec 19" | 6U | 600*370

Producent: Qoltec
EAN: 5901878544656
Kod producenta: 54465
Stan: Nowy
395,72
5 szt.

Szafa RACK Qoltec 19" | 9U | 600*501

Producent: Qoltec
EAN: 5901878544663
Kod producenta: 54466
Stan: Nowy
397,43
2 szt.

Antena 5G Qoltec 14dBi | zewnętrzna

Producent: Qoltec
Kod producenta: 57022
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1.172
EAN: 5901878570228
Stan: Nowy
220,97
2 szt.

Antena LoRa Qoltec 5.8 dBi | Zewnętrzna

Producent: Qoltec
EAN: 5901878570242
Kod producenta: 57024
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.425
Stan: Nowy
69,69
2 szt.

Szafa RACK 19 cali | 12U | 600 x 450 x 635

EAN: 5901878544854
Kod producenta: 54485
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 23.5
Stan: Nowy
422,07
4 szt.

Szafa RACK 19 cali | 9U | 600 x 600 x 500

EAN: 5901878544861
Kod producenta: 54486
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 23.3
Stan: Nowy
546,53
2 szt.

Szafa RACK 19 cali | 12U | 600 x 600 x 635

EAN: 5901878544878
Kod producenta: 54487
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 27.5
Stan: Nowy
565,34
3 szt.

Szafa RACK 19 cali| 12U | 450 x 600 x 635 | Perforowane drzwi

EAN: 5901878544885
Kod producenta: 54488
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 21.6
Stan: Nowy
522,50
5 szt.

Szafa RACK 19 cali | 12U | 600 x 600 x 635 | Perforowane drzwi

EAN: 5901878544908
Kod producenta: 54490
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 25.7
Stan: Nowy
514,47
39 szt.

Antena 5G LTE dookólna DUAL | 8 dBi | wewnętrzna

EAN: 5901878570334
Kod producenta: 57033
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.173
Stan: Nowy
63,64
3 szt.
PROMOCJA

QOLTEC 50358 Kabel sieciowy skrętka UTP

EAN: 5901878503585
Kod producenta: 50358
Długość kabla: 305
Kolor: szary
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 7
Kategoria: 5e
232,97
1 szt.

Wtyk RJ45 beznarzędziowy STP | CAT6 | JACK PIN | T568B | T568A

Stan: Nowy
19,95
2 szt.

Kabel patchcord UTP | CAT6 | 2 x RJ-45 | 5m

Stan: Nowy
21,67
18 szt.

Kabel patchcord FTP | CAT6 | 2 x RJ-45 | 5m

Stan: Nowy
25,93
5 szt.

Kabel patchcord UTP | CAT5e | 2 x RJ-45 | 5m

Stan: Nowy
20,76
14 szt.

Kabel patchcord FTP | CAT5e | 2 x RJ-45 | 3m

Stan: Nowy
19,09
10 szt.

Kabel patchcord FTP | CAT5e | 2 x RJ-45 | 5m

Stan: Nowy
24,38
10 szt.

Wtyk QOLTEC RJ45 beznarzędziowy STP | CAT6A | JACK PIN | T568B | T568A

Stan: Nowy
20,81
2 szt.

Antena 4G LTE Qoltec DUAL | 7dBi | dookólna | zewnętrzna

Stan: Nowy
66,57
5 szt.

HUB adapter USB-C 3.1 5w1 | USB-C PD | USB-C | 2x USB 2.0 | USB 3.0

Stan: Nowy
45,01
10 szt.

Antena Wi-Fi 2.4/2.5GHz | 5.1/5.8GHz | 5dBi | dookólna | wewnętrzna

Stan: Nowy
45,01
5 szt.

Antena 4G LTE Qoltec DUAL | 14dBi | dookólna | zewnętrzna

Stan: Nowy
132,18
6 szt.

Nóż krosowniczy Qoltec do złączy KRONE | LSA | KEYSTONE

Stan: Nowy
19,10
2 szt.

Zaciskarka Qoltec do cięcia i zaciskania kabli Ethernet 8P 6P

Stan: Nowy
38,46
2 szt.

QOLTEC 54531 Kabel Patchcord UTP / CAT6

Stan: Nowy
11,59
2 szt.

QOLTEC 54521 Kabel Patchcord UTP / CAT5e

Stan: Nowy
10,96
1 szt.

QOLTEC 54133 Qoltec Adapter światłowodowy LC/UPC duplex MultiMode

Producent: Qoltec
EAN: 5901878541334
Kod producenta: 54133
Stan: Nowy
9,83
2 szt.

QOLTEC 50461 Qoltec Patchcord światłowodowy LC-LC Multimode 50/125U OM2 Duplex 2m

Stan: Nowy
Kod producenta: 50461
Producent: Patchcord
EAN: 5901878504612
24,22
1 szt.

QOLTEC 54015 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC Singlemode 9/125 G652D Duplex 2m

Producent: Qoltec
Kod producenta: 54015
Długość kabla: 2
Kolor: żółty
Stan: Nowy
EAN: 5901878540153
23,92
1 szt.
z 4