logo STYLEM
Komputery
Peryferia komputerowe
Telefony i Akcesoria
RTV i AGD
Fotografia

HUB adapter USB 3.0 4w1 | 4x USB 3.0

0.00
z 0 ocen
Producent: QOLTEC | Kod producenta: 53791 | Indeks: 358168
Stan
Nowy
Dostępny
43.74 zł
Liczba sztuk:
z 8 sztuk
dodaj
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
Opis
Jeden hub, nieskończone możliwościSzukasz rozwiązania, które pozwoli na rozszerzenie możliwości Twojego laptopa lub komputera? Hub USB marki Qoltec dedykowany jest dla każdego, kto ceni sobie praktyczne rozwiązania ułatwiające organizację pracy i korzystanie z wielu urządzeń jednocześnie. Brak większej ilości portów USB w urządzeniach takich jak na przykład laptop stanowi duży problem. Już teraz nasze urządzenie usprawni i zorganizuje Twoje stanowisko pracy, zyskasz dodatkowe porty USB niezbędne do połączenia kilku urządzeń na raz. Płynna współpraca między urządzeniamiPodłącz wiele urządzeń jednocześnie i ciesz szybkim i niezawodnym przesyłaniem plików oraz płynną współpracą między urządzeniami.
Nasz hub pozwoli Ci wpiąć do komputera dodatkowy sprzęt i akcesoria takie jak: myszka, klawiatura, drukarka, pendrive, dodatkowy monitor, projektor, słuchawki, głośniki i wiele innych. Z naszym urządzeniem, nie musisz wybierać, które urządzenie odłączyć, aby podpiąć kolejne. Hub wyposażony w 4 porty USB 3.0.Wielofunkcyjność w kompaktowym rozmiarzeKompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że jest wyjątkowo praktyczne i wygodne, a niewielka waga pozwoli Ci zabrać go dosłownie wszędzie gdzie jest potrzebne, do pracy, biura lub w każde inne miejsce w czasie podróży służbowej i nie tylko. Bez problemu zmieści się do kieszeni lub plecaka. Obudowa urządzenia została wykonana z wysokiej jakości trwałego aluminium, co dodatkowo pomaga odprowadzać ciepło oraz zapewnia skuteczną ochronę przed zgnieceniem i zabezpiecza przed wszelkimi uszkodzeniami.
Rozszerz swoje możliwości
Hub adapter USB 3.0 4w1 marki Qoltec pozwoli Ci podłączyć więcej urządzeń jednocześnie, zapewniając szybkie i niezawodne przesyłanie danych.
Zwiększ swoją produktywność
Dzięki hubowi USB 3.0 4w1 zyskasz dodatkowe porty USB, co ułatwi Ci korzystanie z wielu urządzeń na raz i zapewni płynną współpracę między nimi.
Praktyczne rozwiązanie dla każdego
Kompaktowy rozmiar oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że hub adapter marki Qoltec jest idealnym dodatkiem do Twojego laptopa lub komputera.
To dzięki funkcji Plug-and-Play, po podłączeniu do laptopa nasze urządzenie jest gotowe do użycia bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników, wystarczy podłączyć kabel USB i możesz zaczynać. Szybka i niezawodna prędkość przesyłania plikówUrządzenia podłączone do huba mogą przesyłać dane z prędkością do 5 gigabitów na sekundę, zapewniając szybkie kopiowanie plików, płynny transfer danych między urządzeniami oraz wydajne korzystanie z zewnętrznych dysków. Pamiętaj jakość podłączonego urządzenia czy też rodzaj kabla również ma swoje ograniczenia prędkości transferu danych. Zadbaj aby wszystkie urządzenia podłączone do huba były zgodne z USB 3.0 i miały zdolność obsługi wysokich prędkości transferu danych.

HUB adapter USB 3.0 4w1 | 4x USB 3.0

Producent: Qoltec

Właściwości

  • Opis Jeden hub, nieskończone możliwościSzukasz rozwiązania, które pozwoli na rozszerzenie możliwości Twojego laptopa lub komputera? Hub USB marki Qoltec dedykowany jest dla każdego, kto ceni sobie praktyczne rozwiązania ułatwiające organizację pracy i korzystanie z wielu urządzeń jednocześnie. Brak większej ilości portów USB w urządzeniach takich jak na przykład laptop stanowi duży problem. Już teraz nasze urządzenie usprawni i zorganizuje Twoje stanowisko pracy, zyskasz dodatkowe porty USB niezbędne do połączenia kilku urządzeń na raz. Płynna współpraca między urządzeniamiPodłącz wiele urządzeń jednocześnie i ciesz szybkim i niezawodnym przesyłaniem plików oraz płynną współpracą między urządzeniami. Nasz hub pozwoli Ci wpiąć do komputera dodatkowy sprzęt i akcesoria takie jak: myszka, klawiatura, drukarka, pendrive, dodatkowy monitor, projektor, słuchawki, głośniki i wiele innych. Z naszym urządzeniem, nie musisz wybierać, które urządzenie odłączyć, aby podpiąć kolejne. Hub wyposażony w 4 porty USB 3.0.Wielofunkcyjność w kompaktowym rozmiarzeKompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że jest wyjątkowo praktyczne i wygodne, a niewielka waga pozwoli Ci zabrać go dosłownie wszędzie gdzie jest potrzebne, do pracy, biura lub w każde inne miejsce w czasie podróży służbowej i nie tylko. Bez problemu zmieści się do kieszeni lub plecaka. Obudowa urządzenia została wykonana z wysokiej jakości trwałego aluminium, co dodatkowo pomaga odprowadzać ciepło oraz zapewnia skuteczną ochronę przed zgnieceniem i zabezpiecza przed wszelkimi uszkodzeniami.Podłącz i działajTo dzięki funkcji Plug-and-Play, po podłączeniu do laptopa nasze urządzenie jest gotowe do użycia bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników, wystarczy podłączyć kabel USB i możesz zaczynać. Szybka i niezawodna prędkość przesyłania plikówUrządzenia podłączone do huba mogą przesyłać dane z prędkością do 5 gigabitów na sekundę, zapewniając szybkie kopiowanie plików, płynny transfer danych między urządzeniami oraz wydajne korzystanie z zewnętrznych dysków. Pamiętaj jakość podłączonego urządzenia czy też rodzaj kabla również ma swoje ograniczenia prędkości transferu danych. Zadbaj aby wszystkie urządzenia podłączone do huba były zgodne z USB 3.0 i miały zdolność obsługi wysokich prędkości transferu danych.
  • Funkcje specjalne
  • Akcesoria w zestawie
  • Kolor (wyliczeniowy) Grafitowy
  • Wymiary 85 x 22 x 8.5 mm
  • Waga 29
  • Pozostałe parametry
Parametry
Stan
Nowy
Opinie
0.00 /5
(ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania