Strony www

Zainwestuj czas i środki w swój serwis internetowy – zrób to z głową a zwielokrotnisz swoje zyski!

 

Strony internetowe Rzeszów z Stylem CMS – system zarządzania treścią

Nie stać Cię na to aby mieć kiepską stronę www!

O tym że profesjonalna strona internetowa jest niezbędnym czynnikiem wpływającym na wizerunek, na szczęście nie trzeba już nikogo przekonywać. Coraz więcej firm to dostrzega i coraz więcej z nich nie szczędzi czasu i środków aby poprawić swój wizerunek.

Stworzenie odpowiedniej platformy na której można zbudować witrynę internetową nie jest rzeczą prostą. Ilość czynników które trzeba wziąć pod uwagę stale się powiększa – nie wystarcza już fakt  że strona będzie szybko się wczytywać, czy wyglądać efektownie graficznie. Coraz większą wagę (i słusznie) przywiązuje się do jej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku nasi specjaliści opracowali system CMS na którym zbudować można w pełni profesjonalny serwis internetowy.

  • ANALIZA RYNKU I POTRZEB

To że niektórzy z naszych klientów będą potrzebowali serwisy bardziej rozbudowane a inni skromniejsze – jest oczywiste. Jednak to że na jeden wchodzić będą osoby starsze a na inny osoby młode i względem tego oraz podobnych czynników należy przygotować witrynę jest częstym faktem o którym twórcy zapominają. Nasi specjaliści zanim przygotują projekt przeprowadzają dogłębną analizę sytuacji rynkowej.

  • BUDOWA PROJEKTU GRAFICZNEGO

Nasi graficy przygotowują wizualizację projektu. Konsultując wygląd nowej strony z klientem mamy pewność że dopasujemy nasze wspólne oczekiwania. Co ważne w naszej firmie poprawki na poziomie etapu graficznego są bezpłatne – priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta.

  • BUDOWA STRUKTURY SERWISU

Po akceptacji projektu graficznego następuje etap wdrożenia – nasi programiści przygotowują dla Państwa system, który funkcjonuje na bazie skomplikowanych skyptów, a te widoczne będą w przeglądarce internetowej jako proste i łatwe w obsłudze narzędzie.

  • TESTOWANIE I ODDANIE SERWISU

Przed oficjalnym startem witryny zawsze przeprowadzamy testy funkcjonalności – tak aby klient nie był narażony na straty z powodu błędnie działającego oprogramowania. Gdy mamy absolutną pewność że wszystko jest tak jak być powinno następuje uruchomienie w pełni funkcjonalnej i profesjonalnej witryny, która ma potencjał by osiągnąć na rynku zamierzone cele.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami

.