SEO Copyrighting

 

SEO Copyrighting

 

W procesie pozycjonowania stron internetowych istotnym zagadnieniem jest copywrighting czyli pisanie tekstów pod pozycjonowanie. Teksty te mają dwojaką funkcje.

Pierwszy aspekt jest typowo marketingowy. Odpowiednio sformuowane teksty mogą zachęcać użytkowników przebywających na stronie do skorzystania z oferowanych usług. Napisany tekst, ma wpływ na postrzeganie firmy na witrynie której się znajduje.

Drugą kwestią o której warto wspomnieć jest fakt, iż teksty muszą spełniać określone kryteria, takie jak np. ich długość, nasycenie słów kluczowych czy miejsca w których mają się te słowa pojawiać.

Spójna kampania SEM polega na połączeniu szeregu różnych działań. Poprzez linkowanie, optymalizację kodu html, dobranie odpowiedniego tekstu na stronę i szereg innych czynników, osiąga się zamierzony efekt. Zaniedbanie w jednym z elementów może skutkować brakiem efektów całej kampanii. Istotne jest zatem, aby teksty na stronę internetową traktować priorytetowo.

Usługa „SEO Copywrighting” jaką jest pisanie tekstów na strony internetowe pod pozycjonowanie jest istotnym elementem całej kampani. Tekst musi być przyjazny dla użytkownika, wyglądać profesjonalnie oraz zawierać w sobie czynniki ważne z punktu widzenia kampanii SEO.

Teksty przez nas przygotowywane uwzględniają takie czynniki jak:

  • grupa docelowa do której kierowany jest test,
  • wielkość teksty,
  • częstotliwość nasycenia słów kluczowych,
  • miejsca w których słowa kluczowe się pojawiają.

Usługa copywritingu połączona może być z kampanią SEO, jak również traktowana jako odrębne działanie

.