Depozycjonowanie – obniż wyniki dla strony

Depozycjonowanie

Depozycjonowanie to proces obniżania pozycji strony w wyszukiwarce. Zdarzają się sytuację w których zależy nam na tym, aby użytkownik internetu nie dotarł do informacji zawartych na określonych stronach. Są firmy które już nie tylko poprzez negatywne opinie szkodzą wizerunkowi firm konurencyjnych, ale też tworzą strony „niezadowolonych”, gdzie wypisane są informację często „wyssane z palca”.

Depozycjonowanie to Twoja obrona przed nieuczciwą konkurencją.

Jak wygląda proces depozycjonowania?depozycjonowanie

Każdą stronę określa szereg parametrów których wartości określają jej pozycję w witrynie internetowej. Na pozycję wpływ ma m.in. TR (ranking zaufania strony), linki i anchor texty, struktura serwisu itd …

W procesie depozycjonowania staramy się poprzez niskiej wartości linki obniżyć parametry zaufania i poprzez to obniżyć pozycję strony w wyszukiwarce.

Nie prowadzimy działań obniżających pozycję w google firm konkurencji.

 

Ciekawostka

Zgłaszały się do nas również firmy które podpisały umowy z firmami „pseudopozycjonującymi”, a które podpisały niekorzystne dla nich umowy pozycjonujące ich serwisy. Umowa była tak skonstruowana że nie można było zrobić nic aby ją zerwać lub podjąć czynności w kierunku niepłacenia. Poprzez to firmy chciały przenieść swoją firmową stronę na inną domenę, a domenę pierwszą depozycjonować.

 

 

 

Ktoś pisze negatywne opinie na Twój temat i tracisz przez to klientów? Przeciwdziałaj!

W takim przypadku proponujemy Państwu pakiet działań. Z jednej strony obniżanie wartości negatywnych wpisów, a z drugiej strony warto zainwestować w marketing szeptany czyli wpisy na stronach i forach które będą pozytywnie budować markę firmy.

 .