Aplikacje share-point

Aplikacje share-point

Aplikacje SharePoint są to systemy oparte na technologii firmy Microsoft. Ta technologia pozwala na budowę bezpiecznych witryn wykorzystywanych przy pracy w grupie w dowolnym miejscu i czasie.
 
Idea technologii SharePoint wzięła się z chęci połączenia ze sobą różnych programów, serwerów i technologii.
  
To co wyróżnia SharePoint, to uproszczone tworzenie zawartości przy użyciu przeglądarki lub innych znanych aplikacji. Do tego dochodzi funkcja udostępnienia dokumentów, łącz oraz informacji o użytkowniku.
Przydatną funkcją tej technologii jest zarządzanie informacjami w firmie. Odbywa się to za pomocą zarządzania zawartością i integracji w takich pakietach jak Microsoft Office. Opcją, która ułatwia prace w przedsiębiorstwie jest obsługa zaawansowanych multimediów. 
Technologia SharePoint umożliwia również analizę finansową, zaawansowane przetwarzanie informacji oraz bezpośredni dostęp do nich wszystkim pracownikom firmy korzystającej z tej aplikacji.
W aplikacji SharePoint dostępna jest funkcja tworzenia i obsługi witryn dotyczących wszystkich aspektów działalności: portale internetowe firmy, firmowe strony www, podstrony działów itp.
  
Podstawową zaletą technologii SharePoint jest zwiększenie efektywności pracy oraz możliwości szybkiej reakcji na zaistniałe potrzeby firmy oraz biznesu. Doskonale technologia ta sprawdza się przy archiwizowaniu i usuwaniu informacji przy jednoczesnym podnoszeniu standardów bezpieczeństwa danych.

.